2737
2734

دو سه روز

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

همون روز اول که پوشکشو در آوردم گفتم مامان جون پوشک نداریا تو شلوارت جیش نکنی خیس میشه.

اونم تا جیش داشت میگفت ما مان بیا جیش دارم. البته من دو و نیم سالگی گرفتم.

میدونی جهنم چیه؟میگن موقع مرگ چیزی که هستی چیزی که میتونستی باشی رو ملاقات میکنه.   و هیچ چیز جهنمی تر از اون لحظه نیست!...🌋
2740
همون روز اول که پوشکشو در آوردم گفتم مامان جون پوشک نداریا تو شلوارت جیش نکنی خیس میشه. اونم تا جیش ...

خوشبحالت😭

خدايا مراقب مردم ايران عزيزم باش 😞
من دخترم یکسال و نیمشه. ولی اصلا هیچ اشاره ای به این قضیه نداره. نباید کم کم یه چیزایی بگه؟

دوسالگي برا اين كار خوبه

خدايا مراقب مردم ايران عزيزم باش 😞

روانشناسا میگن ۳ سالگی از پوشک بگیرید  اما من دوسالگی همزمان با جشن تولدش شیر و پمپرز گرفتم کیکشم خداحافظ شیر بود  روزم با فوندانت پمپرز شیشه شیر و یه نی نی ک رو تخت خوابیده با پتو ابی ردشه

عشق یعنی....من نه   تو ها
2706