2733
2739
عنوان

آیفون تصویری و جاریش 🙁

| مشاهده متن کامل بحث + 876 بازدید | 67 پست
اره باید منم عین خودون هی برم من عادت نرم بدون دعوت جایی برم اگه دعوتم کنه حتما میرم ولی خب نمیک ...

فکرمیکنی زنگ بزنی بری چی میگه؟

میترسه میگه خونه نیستم دیگه خودشم کم میاد بکن

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
والا اگه میبینی بی خطره تو هم چند بار برو بدون هیچ خبر دادنی تا دوزاری دستش بیاد شاید دیگه اصلا نیاد ...

افربن دقیقاااااا

منم چون باهاش حال نمیکنم وقتی از ایفون تصویری میبینم که اونان 

میخام با سر برم تو ایفون🤣🤣

آیفون تصویری هستم با اجازتون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تازه جالب خانم پا ب ماه  وسط اسفند زایمان داره نمیدونم چرا نمیشبنه خونش☹

همونه اروم وقرار نداره درد زایمانه نکنه خونه تو بذاد ای خدا قش کردم از اینجور ادما نمیگه نکنه تو راه دردم بگیره

فکرمیکنی زنگ بزنی بری چی میگه؟ میترسه میگه خونه نیستم دیگه خودشم کم میاد بکن

اره دقیقا میگه نیستم یا میگه حال ندارم

اخه خانوم وسط اسفند زابمان داره

2731
افربن دقیقاااااا منم چون باهاش حال نمیکنم وقتی از ایفون تصویری میبینم که اونان  میخام با سر ب ...

والا منم اینجورم و میگم کاش شوهرم خونه نبود باز نکنم اگه نباشه نمیکنم بهانه ایی جور میکنم ومیرقصم

اره دقیقا میگه نیستم یا میگه حال ندارم اخه خانوم وسط اسفند زابمان داره

پس همون کارخودش تحویل خودش بده

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
همونه اروم وقرار نداره درد زایمانه نکنه خونه تو بذاد ای خدا قش کردم از اینجور ادما نمیگه نکنه تو راه ...

بخدا انگار واجب تو سرما با اون شیکم گنده با پاهای گرفته تازه اونم پای پیاده

زرت زرت پاشی بیای اینجا

☹☹

2740
والا منم اینجورم و میگم کاش شوهرم خونه نبود باز نکنم اگه نباشه نمیکنم بهانه ایی جور میکنم ومیرقصم

اخه من شوهرمم نباشه نمیتونم میترسم لو برم

چون اونا پیگیرتر ازین حرفان یهو در همسایه رو میزنن میان بالا

اهل رفت و آمد نیستین؟😕

هستم ولی جاری متنفرم همش دنبال حرف وایناس میخواد دو بهم زنی کنه ودعوا راه بندازه منو حرص بده نمیدونه من خودم بند های دیگه خدا زدنم این ول کن نیست.

ما نوبتی کردیم یه بار ما میریم شام یه بار اونا میان.

تو هم نگران نباش زایمان کنه مجبوره بشینه خونه خودش.الانم اشکال نداره شاید تو خونه دلش میگیره میاد اونجا سرگرم بشه

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
نوبتی کنین یه بار شما برین یه بار اونا بیان ولی معلومه خوش اخلاقی که دوست دارن بیان خونت

با اینکه از درون ازش بدم میاد🤣🤣🤣😈😈😈

ولی از بیرون همیشه احترامشو دارم 

اخه من شوهرمم نباشه نمیتونم میترسم لو برم چون اونا پیگیرتر ازین حرفان یهو در همسایه رو میزنن میان ب ...

وای اینا مثل خواهر شوهرای خواهرمن پرو تشریف دارن خواهرم یه بار گفت امده بودن واقعا خونه نبودم منم خسته از کار ادرای چند ساعته وپریود داشتم سکته میزدم دیدم پشت در واحدمون نشستن

ما نوبتی کردیم یه بار ما میریم شام یه بار اونا میان. تو هم نگران نباش زایمان کنه مجبوره بشینه خونه ...

ن کلا این جاریم یکم چیزه قشنگ جاریه واسم

کلا شوهرم باهاشون رفت و امد نمیکنه 

حتی وقتی سر زده میان شوهرم بیرون باشه 

نمیاد خونه مبگه رفتن بگو میام

خیلی تو مخن

2706