2737
2739

خانما تاپیکا قبلم هس ک دارم از شوهرم طلاق میگیرم و اونم برای اینکه نشون بده منو میخواد مثلا یک روز اصرار کرد به اشتی کردن من باز رفت ک رفت..قراره طلاق توافقیه ولی تو مشاوره ها و همه جا جار زده ک من قصد طلاق دارم..مهریه رو هم گفتم میبخشم..بابام گف دوروز دیگ تو فامیل حرف در نیاره ک اینا طلاق گرفتن برا فامیل(ازدواجمون فامیلیه)

اولین مشاوره طلاق که رفتیم چندتا سوال پرسیدن باز فرستادنمون یک جای دیگ..دیشب ک رفتیم خیلی حرصم داد

حرف ک میزدم با پوزخند نگام میکرد یا هی میخندید..خانومه یا منو مقصر میدونست یا اونو..ک وقتی منو مقصر میدونست همش میگفت بعله بعله درسته

نمیدونم بخدا چی گفتم ک مشاوره گفت تو وقتی رفتی خواستگاری خانومت عقل و فهم  داشته نه؟؟گفت اره ..گفت شعور داشته؟؟گفت نه من فک میکردم باشعوره گفت ینی الان از نظرت بی شعوره؟؟گفت اره دیگ من فک میکردم باشعوره بعد ک گرفتمش فهمیدم بی شعوره..کلی بهممممم برخورد...حتی ی جا خانومه داشت حرف میزد من پریدم وسط حرفش ک با پوزخند بهم گفت ساکت باش دارن حرف میزنن...

دیگ بسم بود هرچقدر تو این سه سال توهین کرد و کتک زد..منم پامو کردم تو یک کفش که مهریه امو میخوام امروز با مامانم رفتیم برا اقدام مهریه(اونا هیچی خبر ندارن اقدام کردیم)

فقط ی سوال برام پیش اومد پدرشوهرم دیشب دنبال شماره دفترخونه ایی که عقد کردیم میگشت ی کد سه رقمی حالا موندم چرا؟؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

باید جلسه مشاوره رو کامل برین,درسته توافقیه,ولی باید سر مهریه حضانت بچه ب توافق برسین,فک کنم بعدش ارجاع میدن برا طلاق 

کاربر عشق.. و tytytyلطفا درخواستمو قبول کنید درباره شغلتون اطلاعات میخام

سعی کن قوی باشی میدونم سخته به آدم توهین کنن ولی اصلا خودتو نشکن خودتو قوی نشون بده راستی چند سالتونه سعی کن به خودت تکیه کنی و چه نسبتی باهم دارین دور یا نزدیک؟ 

برای رسیدن به آرزو هامون یه صلوات بفرستید. هی تویی که داری امضام رو میخونی امیدوارم انقدر گیر خوشبختی بیوفتی که نتونی ازش نجات پیدا کنی . خدا منتظر موفقیت تو هستش .چقدر زندگی میتواند زیبا باشد و در یک آن میتواند بدترین مکان باشد گاه گله از زاده شدن میکنم گاه از زاده شدنم خوشحالم . مهربان ترین قلب ، قلبی است که سخت ترین درد ها را چشیده است و کمک کننده ترین فرد بیشترین مشکلات را داشته است . 
2740

عزیزم نمی تونم درباره زندگیت قضاوتی بکنم چون من دارم از بیرون زندگیت رو میبینم پس بنظرم هر اتفاقی هم افتاد شکست نخور خیلی وقتا شده خیلیا خوردم کردن میدونی نمیگم ناراحت نشدم ولی بهشون نشون دادم من قویم و از یک سلاحی استفاده کردم که اونم مقاوم بودن بود و به بیشتر چیزایی که گفتن اهمیت ندادم به توهین هایی که به من کردن خندیدم و این خندیدن اونارو ناراحت میکرد امیدوارم مشکلاتتون رو خداوند متعال حل کنند موفق باشی 

برای رسیدن به آرزو هامون یه صلوات بفرستید. هی تویی که داری امضام رو میخونی امیدوارم انقدر گیر خوشبختی بیوفتی که نتونی ازش نجات پیدا کنی . خدا منتظر موفقیت تو هستش .چقدر زندگی میتواند زیبا باشد و در یک آن میتواند بدترین مکان باشد گاه گله از زاده شدن میکنم گاه از زاده شدنم خوشحالم . مهربان ترین قلب ، قلبی است که سخت ترین درد ها را چشیده است و کمک کننده ترین فرد بیشترین مشکلات را داشته است .