2733
2734
عنوان

خارش سر دارم دیونه میشم

66610 بازدید | 29 پست

موهام یه هفته ای میشه خارش خیلی شدید داره دارم دیونه میشم 

شپش یا رشک ندارم مامانمو خالم نگا کردن خودمم مطمعنم 

تورو خدا  راه حل بدین 😭😭😭هیچ قرمزی جوش یا تورمی هم ندارم 

قیافه من وقتی میام نی نی سایت 😮🤔😶🤐😖😧🤒🤕🤮                    تیکر رسیدن به ارزومه  بارداری نیست 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

شاید قارچ گرفته باشی حتما ب ی دکتر پوست و مو مراجعه کن 

از شامپوی کتوکونازول و قطره کتوکونازول استفاده کن 

مخصوص خارش و سوزش پوست سره

حالم اونجوریه که نامجو میگه : جهانِ مرا مِه گرفته سرتاسر ...
2728
شاید قارچ گرفته باشی حتما ب ی دکتر پوست و مو مراجعه کن  از شامپوی کتوکونازول و قطره کتوکونازول ...

تا پنجم نمی تونم چون حقوق اون موقع میریزن منم فعلا پول ندارم   فردا برم اویش بخرم با این شامپورو خدا کنه فعلا قط بشه 

قیافه من وقتی میام نی نی سایت 😮🤔😶🤐😖😧🤒🤕🤮                    تیکر رسیدن به ارزومه  بارداری نیست 
2740

من اینطوری شده بودم هر چی میگشتم چیزی نمیدیدم تا اینکه موهام رو یه ملافه سفید صاف کردم با شونه ریز خیلی زیاد شپش افتاد  از خواهرم گرفته بودم اونم از همکلاسیش گرفته بود

لطفا برا آرامشم یه صلوات بفرستین  
اگه موهات چربه که مثل منه . راه حلش دو‌تا چیزه دو ورق قرص کتوکونازول بگیر روزی یکی بخور یا اینکه سرت ...

اره چربه  سرکه صب زدم کمتر شده بود الان باز خارش گرفت رو مغزمه دیگه

ایشالا که اثر داشته باشه خارش سرت از چیه؟کف سرت خشک شده؟شوره داری یا چی؟

خود موهام چربه ولی پوست سرم خشک اره شوره داره 

شاید مسخره بیاد ولی منم اینجوری بودم  شامپو مو عوض کردم درست شد شامپوهای ایرانی واسه من خارش ...

بعدمن مسافرت بودم خونه پدر بزرگم شامپو صحت زدم  بعدم رفتیم خونه عمه همسرم اونجا گلرنگ زدم خونه خودمونم پرژک زدم یعنی امکان داره از اینا باشه

2706