2737
2734

بچه ها ما دوساله باهمیم مثل زنو وشوهریم فقط تو ی خونه زندکی نمیکنم بخدا قلبم جونم نفسمه تمام دارو ندارم توی زندگیمه از هرکسی بیشتر دوستش دارم میپرستمش ب حدی باهم خوبیم ک فکر نمیکنین هروز براش. غذا درست میکنم میدم میبره هروز میخوام برم کلاس منو میرسونه همیشه میریم باهم میگردیم وووو هزارتا چیز دیگه ولی منو برای ازدواج نمیخواد خااانوادش ب شدتتتتت مخالفن حتی بعش گفتن اکر اینو بگیری باید تا ابد بری ک بری ازینجا اینم حاظر نیست بخاطر اونا بیاد بچه ها من باید چکنم خیلی داغونم هرچی باهاش حرف میزنم اصلاااا تاثیر نداره تا وقتی تو زندگیمه نمیتونم ب کسی نگاه کنم یا ازدواج کنم از طرفی خاستگار خوبمم اصلا ندارم اینقدرم هروز با اینم میترسم اخر ابروم بره بارها سعی کردم جدا شم ولی دلم طاقت نمیاره اصلا ازش جدا ک میشم حس مرگ بهم دست میده باید چکنم بچه ها یعنی سرنوشت من چی میشه 😣😔😔😔😭😭😭

خدایا زندگی میکنم ب امید روزی ک خودت بادستای مهربونت عشقمو بهم بدی خدایا کمکم کن من از رحمت و ایمان تو مطمئنم میدونم با صبر و تحملم بالاخره بهش میرسم ۱۳۹۹.۶.۱۵

بیخیالش شو تهش فقط خودت ضربه میخوری

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

بحث ازدواج ک میشه دادو بیداد میکنه میگه چطور دلت میاد بری منم میگم تو چطور دلت میاد من اینجا بمونم تا اخر عمرم اصلا کوتاه نمیاد. بهیچ وجه میگه نمیشه

خدایا زندگی میکنم ب امید روزی ک خودت بادستای مهربونت عشقمو بهم بدی خدایا کمکم کن من از رحمت و ایمان تو مطمئنم میدونم با صبر و تحملم بالاخره بهش میرسم ۱۳۹۹.۶.۱۵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

همش میگه تا اخر عمرمون همینحوری بمونیم نمیدونم اصلا عقل نداره انگار

فعلا اصلا راجع به ازدواج باهاش صحبت نکن 

تحربه ثابت کرده هرچی بیشتر  پافشاری کنی اون بدتر لیز میخوره ... 

البته شاید خودش فعلا نمیخواد ازدواج کنه   میگه خانوادش مخالفن 

اگه تحمل این وضعو   نداری هم میتونی به هم بزنی ...

عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم ...

وقتی طرفت تو رو اونقدری نمیخواد که هرکاری برای به دست اوردنت بکنه ولش کن

مطمئن باش با گذشت زمان فراموشش میکنی 

خودتو بی ارزش نکن

اینجا یه خانواده ی بزرگیم پس باهم مهربون باشیم و بی احترامی نکنیم😘
2706