2733
2739

تو بیمارستان فقط

فک نکنم سونو ها قرار داد داشته باشن مگر اینکه بهت نامه بدن خودتون برید ی درصدیشو از بیمه بگیرید

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تو بیمارستان فقط فک نکنم سونو ها قرار داد داشته باشن مگر اینکه بهت نامه بدن خودتون برید ی درصدیشو ا ...

نه من قزوینم

اصلن اینطور نیست که فقط بیمارستانا قرارداد داشته باشن. 

اینجا معتبر ترین آزمایشگاه طرف قرارداد با نیروهای مسلحه 

تهران عزیزم

من دکترم تهران بود ولی سونو ها رو کرج میرفتم 

نمیدونم طلاچیان رو میشناسی توی بقیه الله ...یه سونو تو تهران میگفت فقط اونو قبول داشت و همپای اون زهرا شکری رو تو کرج هر چی فکر میکنم تهرانیه یادم نمیاد اسمشو یه نیلوفر ازش یادمه تو جمهوری بود خیلی هم سرش شلوغ بود 

نه من قزوینم اصلن اینطور نیست که فقط بیمارستانا قرارداد داشته باشن.  اینجا معتبر ترین آزمایشگ ...

چ خوب والا تهران و شهرایی ک من بودم ک هیچ جا برای نیروهای مصلح ارزش قایل نمیشن

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.