2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام فکراقتصادی جان هستین؟ من دیروز عرضه رو با نام اکتیو افلاین سفارش دادم و رفته توی لیست افلاینم ...

قرن نام دیگه همون اکتیوه...تو پیام های کارگزاری هم اومده که تغییر نام داده...و سیستم بصورت خودکار اسمشو براتون اصلاح میکنه

بعضیا از عقل...فقط دندونشو دارن
2731

فکر‌اقتصادی جان  تووک بلدی 

این سهام اکتیو تقریبا کی سود میکنه ک بزاریم واسه ی فروش ؟ چقدر سود میکنه؟ 

تهِ تهش ۴ سال دیگه به همه آرزوهام میرسم•!!♥️🏡💍💎👒👨‍👩‍👧‍👦👵
سلام فکراقتصادی جان هستین؟ من دیروز عرضه رو با نام اکتیو افلاین سفارش دادم و رفته توی لیست افلاینم ...

عزیزم قرن همون اکتیو هست فقط اسمش تغییر کرد ما اطلاع رسانی کردیم به بچه های کارگزاریمون... مگه کارگزاری اطلاع رسانی نمیکنه بهتون!!!!!؟؟؟؟

تو قهرمان زندگیت باباته...من اگه خودمو ببازم دیگه زندگیم قهرمان نداره... پس خودتو با من مقایسه نکن!!!
2740
فکر‌اقتصادی جان  تووک بلدی  این سهام اکتیو تقریبا کی سود میکنه ک بزاریم واسه ی فروش ؟ چقد ...

ببین عرضه ها رو زیر ۱۰۰ درصد سود نفروش کم کمش

تو قهرمان زندگیت باباته...من اگه خودمو ببازم دیگه زندگیم قهرمان نداره... پس خودتو با من مقایسه نکن!!!
من تازه کارم 😁 عرضه اولیه فروی و ومهان و کلر دارم از کجا بفهمم که کی بفروشم؟ 

تا هفته بعد نمیخاد بفروشی.

رو سهم کلیک کن صف خریدارها را می بینی.

فروشنده وجود ندارد.پس قیمت سهم بالاتر می رود.

همیشه برای خودتان هدف داشته باشید زندگی بی هدف آخر عاقبت ندارد.اگر خدا بشما چیزی بیشتر از دیگران داد مغرور نشوید و طوری رفتار کنید که همیشه خیرتون به دیگران برسد و بی جهت درباره چیزی که نمی دانید قضاوت نکنید و مشکلات زندگی خودتان را پیش همه بازگو نکنید و مشورت از آدمای باتجربه بشنوید و همیشه عاشق پدر و مادر و خواهر برادر خودتان باشید بعد همسر و فرزند.چون کسی که خانواده اولش را فراموش کند خانواده دومش هم فراموش میکند.
چه طوری میشه سهام خرید یعنی از کجا باید شروع کنیم 

تاپیک های منو بخوان

همیشه برای خودتان هدف داشته باشید زندگی بی هدف آخر عاقبت ندارد.اگر خدا بشما چیزی بیشتر از دیگران داد مغرور نشوید و طوری رفتار کنید که همیشه خیرتون به دیگران برسد و بی جهت درباره چیزی که نمی دانید قضاوت نکنید و مشکلات زندگی خودتان را پیش همه بازگو نکنید و مشورت از آدمای باتجربه بشنوید و همیشه عاشق پدر و مادر و خواهر برادر خودتان باشید بعد همسر و فرزند.چون کسی که خانواده اولش را فراموش کند خانواده دومش هم فراموش میکند.
سلام واتس آپ گروه ندارید؟

فعلا خیر

اقا ما رو هم راهنمایی کن من سه تا عرضه اولیه خریدم حالا نمیدونم کی بفروشم

تا هفته بعد نمیخواد بفروشی.

روی سهام خودت در پرتفو کلیک کن.

خریدار زیاد است.فروشنده هیچکس نیست.

یعنی قیمت سهام بالاتر می رود.صف خرید هستند.

حتمن تاپیک فروش هم میزارم.