2733
2734

سلام

من یه کنکوری هستم که خیلی خوب میخوندم. چند وقته ول شدم. اگر با من همدردی بیا به هم کمک کنیم دوباره بلند شیم😌

لایک نکنید لطفا❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الان کنکوری نیستم اما از تجربه خودم و دوستام میگم، بهمن ماه همه برای درس شل میشن!!

اگر میتونی برنامتو کمی تغییر بده تا برات جذاب بشه

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
اول آشنا بشیم با رشته هامون بعد هر کی جمله انگیزشی و یا چیزی میدونه که میتونه امید بده دوباره شروع ...

باشه من رشته تجربی

پارسال پرستاری قبول شدم نرفتم

امسال برا پزشکی اومدم ولی ریییدم

کاربریم دونفره اس  

من خودم شروع میکنم

با مشاور خوب صحبت کردم گفت فکر کن از الان تازه شروع شده میگه کنکور تو و کار تو از الان تازه استارت خورده هر چی خوندی نخوندی به کنار از الان مهمه میخوایی چیکار کنی

بقییه هم اگر چیزی میدونن که میتونه انگیزه بده بگه

لایک نکنید لطفا❤
باشه من رشته تجربی پارسال پرستاری قبول شدم نرفتم امسال برا پزشکی اومدم ولی ریییدم

سلام عزیزم

منم تجربی نظام قدیمم امسال واسه نظام جدید خوندم پارسال میتونستم برم پرستاری وای هدفم پزشکی هست. تا آخر آذر بکوب خوندم ولی بدجوری خسته شدم

شما نظام جدیدی؟

لایک نکنید لطفا❤
2706