2733
2739

شیرخشک بچم تموم شده بود همچنین تمام وسایلای خونمون ما برا برادرشوهر ضامن شدیم با کارت یارانمون و اون قسطشو نمیده و از یارانه و معیشتی ما کم میشه دیروز مادرشوهر گفت50ریختم براتون شوهرم رفت یکم سیب زمینی پیاز گرفت و پولمون تموم شد شوهرم گفت مامان توروخدا 20تومن بریز حدااقل دوباره بچم شیرخشکش تمومه اس داد خاک بر اون سرت کنم که بخاطر20هزار تومن میگی توروخدا 30زدم به کارتت دگ شمارتو رو گوشیم نبینم بدبخت خاک برسر شوهرم با مامانش قهر بود پیرو تاپیک قبلیم که اگه درجریان باشید ولی بخاطر حقش اینجور باید التماس کنه و اون اینجوری بگه😔دیشب کلی بغض کردم و کلا شبم نتونستم عین آدم بخوابم امروز این کلیپو دیدم نشستم گریه کردم کلی چقد پدر مادر بدبخته که بخاطر بچش به هر نامردی رو بندازه بارها میومد خونمون چند بسته چندبسته مرغ و ماهی برمیداشت میگفت میخرم براتون اما کو مرغ و ماهی کلی بهش پول قرض میدادیم و نمیگرفتیم😔هعی خدا

اینم لینک فیلم خواهشا الکی حرف نزنید شوهرمو با حیوون مقایسه میکنم فقط دیدمش یاد مهر پدر مادری افتادم😔😔😭😭

https://www.instagram.com/p/B8OCvwulMqI/?igshid=yaq8fovgah3h

هیچوقت با کسی که چندتا از کاربریاش تعلیق شده نجنگ چون اون چیزی برا از دست دادن نداره!! 😁

الهي عزيزم 😔

حق داري غرورت شكسته 

انشالله خدا انقدر بهتون بده كه دستتون جلو همچين كسايي دراز نباشه

فكرشو بكن اخر شبي بخواي تو بغل عشقت بخوابي😴بعد يه وروجك بياد بينتون و نزاره از اون حرص شيريناس كه نميدوني بخندي يا گريه كني😭😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مادرشوهرم اصلا خدا و قرانو قبول نداره بارها واس ثابت کردنش رو قران یا واستاده یا نشسته و میگه میخواد تغییر دین بده بشه سنی یا مسیحی دقیق یادم نمیاد الان چی ادعای خدا و قران داره

هیچوقت با کسی که چندتا از کاربریاش تعلیق شده نجنگ چون اون چیزی برا از دست دادن نداره!! 😁
2738
مادرشوهرم اصلا خدا و قرانو قبول نداره بارها واس ثابت کردنش رو قران یا واستاده یا نشسته و میگه میخواد ...

خسته نباشی سنی مسلمان هست و قران رو قبول داره و اگه یکی عین مادرشوهرت به قران بی احترامی کنه دهنشو چاک میدن 😒

من باید شاد باشم ،،.،..... به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشن 😊

سنی که زیاد فرقی با شیعه نداره

مسیحی هم خدا رو قبول دارن

در ضمن بیشعوری به دین نیست که

مادرشوهرت باید روی شعورش کار کنه نه دینش

اسممو گیس سفید گذاشتم که بدونید کاربر جدید نیستم. کاربری قبلیمم نترکیده بنا به دلایلی دیگه نمیخوام ازش استفاده کنم. خلاصه در حد میتی کمان بهم احترام بگذارید
2706