2737
2734

سلام عزیزان 

پسر یکسال و دو ماه ام همه جای بدنش دونه های ریز قرمز زده یک هفته اس و خارشم نداره .خیلی هم کم اشتهاس .علتشو کسی میدونه ؟

یک هفته پیش قبل از دونه ها تب خفیف داشت رفتیم دکتر گفت ویروسه ....بعد هم انتی ببوتیک داد ممکنه از اون باشه حساسیته ؟

بعد تا دونه هارو دیدم فکز کردم رزوئلا ست اخه یکبار گرفته بود ولی چرا دونه ها نمیره ؟!

تازه امروز سرفه و عطسه هم میکنه .

میخوام ببرمش دکتر عصر تا ببرمش خیلیییی نگرانم اخه یهو امروز دونه ها زیاد شد .خیلی بهتر شده بود اخه 

واکسن یکسالگی ش رو کی زدی؟ 

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر من همينجور شده تازه داره خوب ميشه.هنو قرمزه و اب ريزش بيني و كم اشتهايي داره.دكتر گفت انفلانزا و ٥روز بستري شد.

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏
2731
واکسن یکسالگی ش رو کی زدی؟ 

ربطي داره؟

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏
ربطي داره؟

گفتم شاید تازه زدی

چون از عوارض واکسن یکسالگی هم میتونه باشه

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی
2740

به چیزی حساسیت نداره؟ 

2706