2733
2734
آشغالا لیاقتشون همین خیابونیا هسن. مادرشوهر منم اینقد ک ب دوست دختر اون دو تا پسرش احترام میذاره و ...

والا من تا چيزي ميخرم حسادت ميكنه براي خودشو عروس هرزه اش ميخره والا اندازه چي ازشون متنفرم وقتي نياز دارن ميان ميشن سگ در خونمون به اين قران قسم اگه دروغ بگم

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))

مادرشوهرمن مهربون دلسوز امامتاسفانه اصلا نمیفهمه کجا باید حرف بزنه جی رو بگه چی رو نگه مثلا فلان حرفو بزنه دل طرف میشکنه واقعا اینا رو نمیدونه بهش حق میدم چون هم بی سواده هم سن وسالی ازش گذشته هم بچه دهات بوده توقعی نیست اما درکل مهربون ودلسوزه دوستش دارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا من تا چيزي ميخرم حسادت ميكنه براي خودشو عروس هرزه اش ميخره والا اندازه چي ازشون متنفرم وقتي نيا ...

من ک همیشه میگم دور از شتر بخواب و خواب آشفته نبین.

من همین کارو کردم،کلا قطع رابطه.

نه عید میرم نه هیچ مناسبت دیگه.

شوهرم هر وقت دلش بخواد با دخترم میره یک ساعت و برمیگرده.

البته اونم دو هفته یه بار میره

ایشالله خودتون مادر داماد باشید و طعم مادر شوهر بودن رو بچشید...

من ۲تا گل پسر دارم 

من حاظرم عروسای مثه خودم گیرم‌بیاد

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
2728
من ک همیشه میگم دور از شتر بخواب و خواب آشفته نبین. من همین کارو کردم،کلا قطع رابطه. نه عید میرم ن ...

من فعلا صبر كردم ببينم شرط ازدواجم كه خريد خونه بود و زدن زيرش و انجام ميدن يانه ندن ١٠٠در١٠٠قطع رابطه ميكنم

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))