2737
2739
عنوان

کدوم خواستگارم بهتره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 319 بازدید | 29 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا؟از چه لحاظ؟ 

شرکت نفت شوهر من شیفته ولی تو شهر خودمون حقوقش چهار پنج تومنه ولی شغل آزاد اگه مطمئنی درآمدش خوبه بهتره اگه تک پسره ولی اولی مستقل تره دومی غلام حلق به گوش با باشه بازم ببین هر کدوم اخلاقش بهتره 

چرا؟

چون شغلشون درامد زیادی داره هر چی باشه ازاده درامد شغل ازاد از کارمندی بیشتره اونم این شغل ک من از نزدیک دیدم کاسبی خوبه هروز پول داری چ کل دخل باشه چ سود باشه کارمندی سربرج ب سر برج درضمن اصلاااااااااا غربت نرو اصلااااااااا فقط تو شهر خودتون ازدواج کن این خیییییلی از درامد مهمتره خیییییلی شک نکن بعدا پشیمون میشی وقتی رفتی غربت نشین شدی میگی ای کاش ی نفر جلومو میگرفت خیلی سخته خیلی

یه صلوات بفرست تیکرم واقعی شه😍
2740
چون شغلشون درامد زیادی داره هر چی باشه ازاده درامد شغل ازاد از کارمندی بیشتره اونم این شغل ک من از ن ...

نگران شراکت باپدرش نباشه چند سال پیشش کار میکنه حمع میکنه بعد ازش جدا میشه

چون شغلشون درامد زیادی داره هر چی باشه ازاده درامد شغل ازاد از کارمندی بیشتره اونم این شغل ک من از ن ...

ممنون از توضیحاتتون. آخه اولی هم کارش شیفتیه و چن روز تو اون شهره چن روز شهر خودمون. ینی می تونم همینجا زندگی کنم. اون بره و بیاد.... بعدشم خودش دوس داره بیاد کلا اینجا ولی معلوم نیست کی انتقالی بگیره. 

ممنون از توضیحاتتون. آخه اولی هم کارش شیفتیه و چن روز تو اون شهره چن روز شهر خودمون. ینی می تونم همی ...

چرا ریسک کنی میگه معلوم نیست اگه نشد چی درضمن تواین راه هی میخا بیاد هی میخاد بره کلی میخای نگران فقططط رفت وامدش باشی ک نکنه تصادف کنه نکنه چی بشه و هزارتا چیز دیگه حقوقی هم ک میگیره نصفش میخاد بره برای پول بنزین ک بیاد و بره دوروز دبگه هم خودش اینو بهت میگم ک هر چی دارم کار میکنم میشه پول بنزین یا پول کرایم. درضمن فکر کن شیفتی باشه دوهفته اونجا دوهفته پیش شما فکر غذاش باید باشی فکر اینکه من الان پیشش نیستم پس کی هست خدایا ازم دور نشه خدایا بی محبت نشه بهم خیانت نکنه و هزااااار چیز دیگه ولی وقتی شوهرت تو شهر خودتون باشه حواست بهش هست حواس خانوادت بهش هست حتی خانواده خودش چ خوب ک پدرش پیششه پس رفیق باز نیست پس ویلون نیست چون مطمعنن حواس پدرش بهش هست

چرا ریسک کنی میگه معلوم نیست اگه نشد چی درضمن تواین راه هی میخا بیاد هی میخاد بره کلی میخای نگران فق ...

درست می گین. خیلی ممنون از راهنمایی هاتون و اینکه لطف کردبن اینقدر کامل جواب دادین. ممنون ازتون. حتما از حرفاتون استفاده می کنم. ممنون🙏

والا شوهر من شرکت نفتیه خبری از پول تو شرکت نفت نیست

همچنین 

عضو گروه نارنجی وزن شروع:69وزن هدف:54 تیر ماه 1399 وزنم 54 کیلو بود از خونه نشینی به 69 کیلو رسیدم تیر 1400 من برمیگردم به وزن قبلیم.امروز شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ امضام رو خوندم دیدم قرار بود تیر بشم ۵۴ کیلو ولی الان ۷۰ کیلو هستم😂میگن سنگ بزرگ علامت نزدن هستش همینه ها.این بار شعارم رو عوض میکنم لاغر میشوم نه فورا ولی حتما رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود رهرو آن نیست گهی تند و گهی خسته رود.امروز ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ من شدم ۷۴ کیلو😕اینقدر چاق شدم که بنظرم دیگه زیر سر آمریکاست. مرگ بر آمریکا😕
2706