2737
2734
نه عزیزم من دوست بابام طلا فروشه دقیقا نیم ساعت پیش ازش پرسیدم من میخوام تعویض کنم سرت کلاه نزارن

منم میخوام تعویض کنم اگه با کارکرده عوض کنم بازم باید روش پول بدم؟ 

🌹🌹🌹به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت...غصه هم میگذرد🌹🌹🌹

اگه وزن طلایی که میخوای بخری آره

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

طلارو بخوان بخرن اول با گاز تمیزش میکنن بعد اندازه مییگرن میخرن؟

نه من که فروختم اینجوری نبوده ولی الان میخوام تعویض کنم تک دستم شکسته بعضی طلا فروشا واقعا بی انصافا چون ادمم نمیدونه یه چیزی از خودشون در میارن مواظب باشین

کاربر قدیمی ام. ترکیدم😤😬

اره دیگه اونجوری مگه اینکه همون مقدار پول خودت ورداری من میخوام همون پول خودم وردارم

کاربر قدیمی ام. ترکیدم😤😬
2742
نه من که فروختم اینجوری نبوده ولی الان میخوام تعویض کنم تک دستم شکسته بعضی طلا فروشا واقعا بی انصافا ...

من کل طلاهامو فروختم بعد طرف اومده با ی فندک ی گازو انداخته توشون  میگه اینا الان توشون کثیفیه و سنگین شدن باید اول تمیزشون کنم و دوتومن از قیمتشون کم کرده منم شک دارم واقعا این کارو همه انجام میدن یا ن

مامان: بله.....!میدونستی عشق یه مرد مال زنه؟!خب اونوقت اون زن از نظر تو کیه؟مامانم، عشق من مال توئه😍🌱🌻واینگونه من مردم واست💫🧿 پسررررم🧿💫
من کل طلاهامو فروختم بعد طرف اومده با ی فندک ی گازو انداخته توشون  میگه اینا الان توشون کثیفیه ...

من شاید بای ده بار طلا فروختم یا اطرافیانم چنین چیزی ندیدم

کاربر قدیمی ام. ترکیدم😤😬
من شاید بای ده بار طلا فروختم یا اطرافیانم چنین چیزی ندیدم

یعنی پیگیر باشم اخه خودمم ب اینکارش شک کردم.

مامان: بله.....!میدونستی عشق یه مرد مال زنه؟!خب اونوقت اون زن از نظر تو کیه؟مامانم، عشق من مال توئه😍🌱🌻واینگونه من مردم واست💫🧿 پسررررم🧿💫
2740
اره دیگه اونجوری مگه اینکه همون مقدار پول خودت ورداری من میخوام همون پول خودم وردارم

النگوهام شکسته میخوام هم وزن همون طلا بردارم نمیدونم دیگه چقد باید روش بدم

النگوهام شکسته میخوام هم وزن همون طلا بردارم نمیدونم دیگه چقد باید روش بدم

عزیزم النگوتو پنج تومن زیر قیمت تابلو حساب میکنن بعد بگو به همون اندازه طلا میخوام طلا هم که خریدی وزنشو تقسیم بر اون پولی که میدی حساب کن معلوم میشه گرمی چند ازت سود و اجرت گرفتن اینجاشم مواظب باش کلاه سرت نره طرف دیدم ۱۸۰ رو هر گرمی ازش گرفتن پیش اشنا برو

کاربر قدیمی ام. ترکیدم😤😬
عزیزم النگوتو پنج تومن زیر قیمت تابلو حساب میکنن بعد بگو به همون اندازه طلا میخوام طلا هم که خریدی و ...

ممنون که گفتی عزیزم از چندجا میپرسم پس

2706