2737
2739
عنوان

از استادم خوشم اومده...

| مشاهده متن کامل بحث + 1015 بازدید | 34 پست
ازدواج شما چطور بود علاقه از اول دوطرفه بود  ترم چند بودید  روابطتون چطکر بود با استاد (شو ...

من کلا اروم وکم حرفم 

اصلا اهل حرف زدن بامردهای غریبه نبودم 

همسرم یه بارگفت اگه میشه بیاید فلان دفتر 

رفتم گفتم استاده حتماکاردرسی داره 

خواستگاری کرد 

من جواب رد دادم لاغربودومن متنفرازمردلاغر 

قول داد چاق شه از۵۸ شد ۸۴

خلاصه آشنایی شکل گرفت وبعدخواستگاری 

اهل مدام سوال پرسیدنپ نبودم سرم توکارخودم بودوهست

من کلا اروم وکم حرفم  اصلا اهل حرف زدن بامردهای غریبه نبودم  همسرم یه بارگفت اگه میشه بی ...

خخخ چه جالب خوشبخت باشی ممنون که جواب دادی چون  حدس زدم اشناییتون اونجور نبوده که شما از اول درگیر شده باشید گفتم بپرسم که استارتر بدونه اگه عشقیم هست بایدبزاره مطمئن بشه  چون معمولا استاد دانشگاه اینقدر عاقل هست که این ابراز احساسو جوری بروز نده که دانشجوا متوجه بشن مثلا لبخند بزنه یا نگاه خاص به یه دانشجو کنه بقیه دانشجوام میفهمن دیگه .. بلاخره نمیاد خودشو انگشت نما کنه  و به دردسر بندازه پس اون حرکتی که ابراز علاقه تلقی بشه از طرف دانشجو قطعا اشتباهه !

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خخخ چه جالب خوشبخت باشی ممنون که جواب دادی چون  حدس زدم اشناییتون اونجور نبوده که شما از اول در ...

درسته عزیزم

استادها باکلی دخترسروکاردارن خیلیاشون هستن برای لذت مقطعی به دخترساده نخ میدن 

خوب استاده برای هردختری جالبه ارتباط نزدیک باهاش 

بایدخواستن اول ازسمت مردباشه اونم درست ومنطقی نه باچشم وابروادااصول 

2731