2733
2734
چرا میدونسته شوهرم چند باری وقتی دیده اونجاست به من زنگ زده کلی هم قربون صدقم رفته که بشنوه دست از س ...

منم خیلی چیزای این مدلی دیدم یکی که مستقیم ب شوهزم گفت میخوام باهات باشم اونم گفت من زن دارم گفت مشکلی ندارم اونم گفت من نمیتونم زنمو دوس دارم فکرشو بکن مشتری انقد پررو البته اون تو زمان دوستیمون بود😁

والا چرا عاخه تازه بردادرشوهرم ب من میگفت صبر ‌کن من عروس بیارم که همه جلو خوشگلیش دهن وا کنن والا ر ...

خخخخ من یه دوست داشتم خیلی بیریخت بود با ی پسره دوست بوذ خوشگل و قد بلندو خوشتیپ دختره شیش سال موند به پای پسره اخر ازدواج کردن و پسره انقد دوسش داشت که تو جشنشون یه جوری براش چشمک میزدو خوشحال بود که رسیدن به هم که همه تعجب کرده بودن و میگفتن این چیه گرفتع

یه موقع انقد خوبن این دخترا دیگه پسرا میگن بیخیال ک زشتن خوبنو دوسمون دارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=124763532]نه تنها نرو ببینم چجور میشه ممنون بابت همدردی ببخشید اگه تاپیکتو غمدارکردم

نه عزیزم این چ خرفیه امیدوارم روح شوهرت شاد باشه خودتم در ارامش باشی و عاقبت خوشی در انتظارت باشه

2728
خخخخ من یه دوست داشتم خیلی بیریخت بود با ی پسره دوست بوذ خوشگل و قد بلندو خوشتیپ دختره شیش سال موند ...

جالبش اینه که یک روز خاست منو با دختره اشنا کنه عکس دختره رو فرستاد بهم گفت چطوره منم گفتم خوبه نمک داره نمی تونستم که بگم زشته دیدم خودش گفت میدونم خوشگل نیست ولی من دوسش دارم شیرینه منم گفتم خوشبخت باشید همینم کافیه

ارزش ادمای امروز فقط یک ماهه بقیه اش میشی تکرار مکررات ....
اره واسه مرد پول جذابیت بیشتری ایجاد میکنه ولی اینطوریم نیست که تو میگی من موقعیتای خیلی خوبی داشتم ...

والله من از تمام خانمای متاهل می شنوم که موقعیت بهتر داشتن ولی نخواستن😐😂

📚🎹🎨
2738