2733
2734
عنوان

ای یو ای کردم روز سیزده بی بی زدم منفی شد یعنی حضرت فاطمه دوسم نداره

| مشاهده متن کامل بحث + 196 بازدید | 39 پست

والا عزیزم سه سال پیش بعد آخرین سقطم کلی آزمایش دادم که گفتن بیماری خود ایمنی و انعقاد دارم که از همون موقع پردنیزولون خودم تا دو ماه پیش دکتر گرگان گفت نباید این همه مدت میخوری تمام استخوان هات پوک میشن قرص بدیه ولی من بخاطر بچه خوردم 

اگر بشینم برات بگم چه کارهایی کردم و خدا من و ندید باورت نمیشه بعضی وقتا فک میکنم خدا منو فراموش کرده

خدایا شکرت همه چی درست میشه خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باور کن برادر شوهرم دوسال پیش پیش همه گفته بود مادرم بخاطر بچه دار نشدن برادرم مریض شده دلم شکست خدا جواب دل شکسته منو نداد دهن همه رو بده

باز یک روز پیش خودم گفت مامان نوه میخوای من زن میگیرم برات بچه میارم دلم شکست بازم خدا جواب نداد

اما دل زندادشم یک بار شکست بعد هفت دوتا گل پسر داد خدا رو صدهزار مرتبه شکر حسود نیستم میگم اون بندته من نیستم

دختر خالم دلش شکست خدا بهش پسر داد با اینکه دکتر گفته بچه دار نمیشی خدا بهش داد

مثل اینکه من آدم نیستم

2731
باور کن برادر شوهرم دوسال پیش پیش همه گفته بود مادرم بخاطر بچه دار نشدن برادرم مریض شده دلم شکست خدا ...

تو این دنیا بدا عزیزترن  خدا بنده های خوبشو بیشتر عذاب میده نمیدونم چه حکمتی . خدا به تو هم میده حالا ببین 

خدایا عاشقتم
2740

سلام ناز گل عزیزم اومدم بگم دیشب تا ۶ صبح نخوابیدم فقط گریه کردم دلم شکست 

امروز پریود شدم بازم نشد