2737
2734
عنوان

این زاییده منم زاییدم 😐 (عکس)

| مشاهده متن کامل بحث + 73867 بازدید | 670 پست
من سر بچه اولم عین تو بودم سر بچه دومم هیچکس فکر نمیکرد تازه زاییدم از بس ب خودمو خونم میرسیدم

منم از الان دارم فکر میکنم دیگه سر دومی به خودم میرسم و عکسای خوشگل میگیرم. سر اولی ۱ دونه عکس یا فیلم هم ندارگ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا من اونقد حالم بد بود یه دکتری اومد تو اتاق توضیح میداد درباره یه چیزایی اقا بود 

سینه من مونده بود بیرون بیچاره دکتر سرشو انداخته بود پایین 

بعد رفتن کنار تختیم ترکید از خنده گف وضعتو نگا بیچاره دکتر سرشو بالا نیاورد

خدایا قسمت میدم به زینبت امسال کمک کن خونه بخریم😢‌
2728
حالا همه مسائل مربوط به ظاهر تون طبیعیه و قابل درک  ولی من این دعوای قبل و بعد زایمان را نمی ف ...

خرن خرر🙁😓البته بلانصبت خر خان

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤
2740
ای جانم تو همون حالتم کلی قشنگ بودی💜 زیبایی فقط تو ظاهر نیست...فداکاری و از خودگذشتگی و تحمل و صب ...

ای جانممم چه تعبیر قشنگی. انشاالله به حق صاحب این شب خدا خیلی زود نی نی ات رو سالم و سلامت بذاره بغلت. با یه زایمان راحت و خوب

اوف تازه من بعد که اومدم خونه دعواهامون شروع شد . ۱۵ روز اول همش دعوا داشتیم. اصلا انگار یه آدم دیگه ...

من یه موقعیت هایی از زندگی هست اگر اون لحظات طرفم بی درک باشه از چشمم میفته کاملا 

حتی اگر قبل و بعدش فرشته باشه 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
منم از الان دارم فکر میکنم دیگه سر دومی به خودم میرسم و عکسای خوشگل میگیرم. سر اولی ۱ دونه عکس یا فی ...

اخ که اگه بچ کولیکی و لجباز و دست تنها  باشی صدتا هم بیاری همیم 

فقط باید بخدا پیله کرد.. زیرا فقط با او میتوان پروانه شد... 

شوهر من دو ماه آخر بارداری فقط دعوا میکرد حق نداری بری خونه مادرت بمونی .‌ تو بیمارستان‌مادرش یک کلمه گفت وا پس کجابره باید بره خونه مادرش ... فقط یک جمله گفت باشه

ای خدا چقدر به حرف مادرشه

متنفرم از کل حاملگیم انقدر سخت بود 

2706