2733
2739

مامانم مدیر ساختمونه دیروز دو تا از همسایه ها اومدن در خونمون که خانوم فلانی بیا که خونمون رو اب گرفت.خلاصه رفتن نگو شلنگ کولر یکی از همسایه هامون ترکیده جلوی ابراهه بالکنشونم مشما گرفته خودشم نیست .قفلشو شکوندن و خلاصه خانومه امروز از اهواز برگشته تهران باز شب برگرده اهواز اومدجلو خونمون یهو زد زیر گریه گفت خانوم باهاشون حرف بزن از من خسارت نگیرن خودت میدونی یه پولی گیرم بیاد خرج دوا درمونم میکنم(خانومه هم مشکل قلب داره هم باید پیوند کبد بشه)

خلاصه مامانم دعوتش کرد داخل شروع کرد به درد و دل کردن

مامانم گفت شوهرت نیست؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

این بنده خدا اهواز زندگی میکرده گفتن باید بره جای خوش اب و هوا، هوای اونجا سمه با خانوادش میاد اینجا اجاره نشینن

خانومه میگفت شوهرم تهرانه خونه ی خواهراشه

مامانم گفت چرا اون نیومد تو با این حال خرابت اومدی؟

گفت خانوم اون کلن به حرف خواهراشه

زندگی مارو بخاطر خواهراش جهنم کرده

اهواز کار داشت اوستا بود اومده اینجا با ماشین مسافر کشی

هر دیقه زنگ میزنه میگه ماشینم خرابه به من پول بدید

خانومه به مامانم میگفت به خدا اهواز میرم خونه ی یه خانومی بچشو نگه میدارم تا از سر کار بیاد ماهی یه تومن میگیرم جمع کنم خرج عملمو بدم

2740

میگفت دامادمو دخترم اومده بودن یه مدت اینجا کار داشتن خونمون مونده بودن بیچاره دامادم همه ی وسایلو میخرید شارژ ساختمونم اون میداد

شوهرم گفت پول بده ماشین درست کنم گفتم ندارم زنگ زد به ابجیش گفت ابجی اینا به من پول نمیدن

یهو نمیدونم چی گفت بهش گوشی رو قطع کرد زنگ زد به دامادم که بیرون بود گفت نمیخواید برید سر زندگیتون؟؟؟

واقعا برای این ادما متاسفم  چه اونا ک مامانی هستن  چه اونا ک خواهرشون اینقدر مهمه 

یعنی واقعا بعضی ادما به جای خون تو رگاشون لجن جریان داره ک اینقدر بد ذاتن زندگی داداششون یا پسرشون میخوان خراب کنن  خوبه خودشون زندگی دارن بچه دارن

مردم این شهر به مرگ غریبی مرده بودند
2706