2733
2734
عنوان

خانومهای وارد به زبان انگلیسی پایه هفتم کمممممممممکککککککککک

| مشاهده متن کامل بحث + 3174 بازدید | 48 پست
گمونم رفت از معلمشون بپرسه😁

دردتتو سرم،گوشی خودم شکسته و با گوشی پسرم میام  ن ن ات و اینم خطش رایتله ،اصلا افتاح،ببخشید

نه هر قصاب ماهر،میکند پوست****** نه هر نان ونمک خور ،میشود دوست........
خیلی ممنونم،😥ببخشید حالم خوب نیست،میگم امروزو لااقل دعوا نکن ،مثلا روز زنه،،میگه روز زن،نه یه انی م ...

جوابشو نده هرچی میگ خودشه بیخیال

1.I usually tell to my student be quite

2.sara is telling some thing to her friend

3.I will tell you my secret next week

4.my boss told me that you are crazy

زندگی کردن با مردم این دنیا همچون دویدن در      گله ی اسب است، تا می تازی با تو می تازند. زمین که خوردی، آنهایی که جلوتر بودند، هرگز برای تو به عقب بازنمی گردند و آنهایی که عقب بودند، به داغ روزهایی که می تاختی تو را لگدمال خواهند کرد! در عجبم از مردمی که به دنبال دنیایی هستند که روزبه‌روز از آن دورتر می شوند و غافل اند از آخرتی که روزبه‌روز به آن نزدیک تر می شوند... امام علی علیه السلام ❤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مینویسم عکس میفرستم در ضمن ریپلای کن وگرنه کسی نمیفهمه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
خیلی ممنونم،😥ببخشید حالم خوب نیست،میگم امروزو لااقل دعوا نکن ،مثلا روز زنه،،میگه روز زن،نه یه انی م ...

She tells me what to do.

She is telling me what to do.

She will tell me what to do.

She told me what to do.

... و من به تو ایمان دارم...
جوابشو نده هرچی میگ خودشه بیخیال 1.I usually tell to my student be quite 2.sara is telling some th ...

ممنونم ازت،به خدا دارم دق میکنم،هر چی از خدا میخوایین بهتون بده

ممنونم ازت،به خدا دارم دق میکنم،هر چی از خدا میخوایین بهتون بده

خواهش میکنم ولش کن مردا گاهی بد خلقن الانم دیگ وضع اقتصادی خرابه باید ی کم درکشون کرد فشار روشونه مثبت فک کن

ممنون از دعای قشنگت

زندگی کردن با مردم این دنیا همچون دویدن در      گله ی اسب است، تا می تازی با تو می تازند. زمین که خوردی، آنهایی که جلوتر بودند، هرگز برای تو به عقب بازنمی گردند و آنهایی که عقب بودند، به داغ روزهایی که می تاختی تو را لگدمال خواهند کرد! در عجبم از مردمی که به دنبال دنیایی هستند که روزبه‌روز از آن دورتر می شوند و غافل اند از آخرتی که روزبه‌روز به آن نزدیک تر می شوند... امام علی علیه السلام ❤
اینقدر دلم الان سیاهه که تشخیص ندادم،ببخشید

امیدوارم به آرامش برسید

بعضی وقتا آدم باید یه گوشش در باشه اون یکی دروازه

ز هوشیاران عالم هرکه را دیدم غمی دارد

بزن بر طبل بی عاری که آنهم عالمی دارد

کاربر آقا 
He says nothing in the class. He is saying nothing in the class. He will say nothing in the class. ...

🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️ دارم تند تند مینویسم،ممنون

2706