2733
2739
عنوان

معرفی بهترین شامپو ضدشوره

17429 بازدید | 30 پست

سلام میشه راهنمایی کنید بهترین‌ شامپوی ضدشوره زنانه که واقعااا شوره ها رو از بین ببره موهام‌جوری شوره زده‌که‌حتی رسیده به‌گوشام

شامپو شون من ضد قارچ و شوررو گرفتم خیلی خوبه

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شامپو کل تار  و کتوکونازول عالی هستن

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2728
2738

شامپو ضدشوره فولیکا 

شامپو رزماری پرژک هم خوبه 

در هفته دو تا ۳ بار موهاتو بشور و از حموم اومدی بیرون 

با کریستال مایه و یا روغن بادام و یا روغن نارگیل و یا روغن زیتون کف سرتو ماساژ بده..خیلی چرب چیلی نکنی ..چند قطره کف دستت بمال بعد با نوک انگشتات بزن کف سرت ماساژ بده.. دوهفته سرت شورش میپره...اب زیاد بخور و قرص زینگ پلاس

❤🌊ماهی قرمز کوچولوی تودلیه من،دریا دریا دوستت دارم...خداجونممم ازین ماهی کوچولوها تودل همه ی منتظرا بزار..الهی آمین  الهی ک هرچی قسمته؛بهترینش هرچی راهه؛صافترینش هرچی عشقه؛داغترینش هرچی صلاحه؛خیرترینش هرچی خنده ست؛عمیق ترینش هرچی خوبی شادی تندرستی؛بیشترینش نصیب تویی که داری باچشای قشنگت این امضارو میخونی 🙏

شامپو فارمر یه شامپو درمانی هست برای شوره و واقعا جواب میده منم خیلی سرم شوره داشت رفتم شولدرز بخرم ولی خانمه گفت فارمر بخر درمانی بهتر جواب میده تازه یه هفته است خریدم و واقعا نتیجه ش عالی بود

البته سرکه سیب +اب هم عالیییییه 

السلام علیک یا ابا عبدالله   اللهم صل علی محمد وآل محمد                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    
2706