2733
2734
عنوان

حدس زدن جنسیت جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 2942 بازدید | 62 پست
پس برو خوداتو شکر کن من بیچاره از هفته ۵تا هفته ۱۴ده کیلو کم کردم فقط با سرم زنده بودم حتی اب تو معد ...

حق داری واقعا خیلی سخته خیلی، هنوز از لذت بارداری چیزی نصیبم نشده 

خداجونم کمکم کن این روزا برام زود بگذره. آمین 🌹
من رفتم بخورم دلم خواست

من برم آلبالو بخورم دلم خواست من ان تی رفتم جنسیت نگفت

خدایا مارا لایق پدر و مادرشدن قراربده ، فرزند سالم و صالح بده ، هرچه زودتر آرزومو برآورده کن  الهی آمین  خدایا ممنون که آرزومو برآورده کردی و دوتا دختر ناز بهم دادی  خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

توفریزر داری

آره  دیشب  گذاشتم یخچال  هی میرم میخورم 

خدایا مارا لایق پدر و مادرشدن قراربده ، فرزند سالم و صالح بده ، هرچه زودتر آرزومو برآورده کن  الهی آمین  خدایا ممنون که آرزومو برآورده کردی و دوتا دختر ناز بهم دادی  خدایا شکرت
من هفته ۱۱هستم خییلی کم اشتهام هیچیم دوسندارم نه ترش نه شیرین هیچی. شبام بشدت حالت تهوع دارم. بعد اط ...

نه بابا چیزی نمیشه واقعاا درکت میکنم ممم نزدیک سه ماه این حال وداشتم 

گرنگه دارمن آناست که من میدانم شیشه راهم بغل سنگ نگه میدارد.
منم میخوام آلبالو 😭

ای وااای  کجایی بفرستم برات

بچه ها راسته هر کی زودتر تهوعش شروع بشه زودتر قطع میشه؟ 

من سردخترم تا نه ماهگی اول صبحها سر پسرم تا ۱۴هفتگی ظهر به بعد بود ولی الان رو ابرام میگم خدایا این حال خوبو از هیچکی نگیر تهوع خیلی بد خیلی بد

گرنگه دارمن آناست که من میدانم شیشه راهم بغل سنگ نگه میدارد.
2706