2752
2734

بچه ها شما چجوری با چ کارهایی بخودتون میرسین؟؟

میخوام واسه عید اپدیت تر شم😎😎😎یجورایی باکلاس باشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

روی طرز فکرمون  ک  کار کنیم و خودمونو  ارتقا  بدیم 

اتومات  رفتارهای پخته تر و  با کلاس تری ( ب قول شما)   پیدا میکنیم 

در غیر ازین صورت ، همه چیز  تصنعی جلوه میکنه

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

باباایناانقدعقب موندن ک ب لباسهای منم حسودی میکنن ب مسافرتهای منم حسودی میکنن ب اینکه شوهرم همه چیزشوتودست من گذاشته حسودی میکنن حتی ب حامله شدنمم حسودی میکنن منم فقط برایه عروسی غریبه ک دعوت بودیم۳۰۰تومن لباس خریدم ترکیدن

باید رفتار و طرز حرف زدنت و انتخاب کلماتت زیبا و آپدیت باشه.لباس و ظاهرهم مهمه ولی متانت ی خانوم بیشتر تو چشم میاد

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند

وقتی نری خیلی اپدیتی😂من خیلی وقته نرفتم خونشون برا عیدم میرم یه یساعت میشینم و برمیگردم مادرشوهرم دایم ب شوهرم پیغام پیغام میده ک زن ذلیلی😁

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....