2733
2739
عنوان

کسی از دیجیکالا خرید کرده ک مرجوع کرده باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1977 بازدید | 28 پست
من شوهر دوستم و دوست های شوهر دوستم از دیجی کالا گوشی موبایل سفارش دادن ی یک سالیه و همه راضین

خودمم خیلی خرید میکنم برام عجیبه اینبار اینطور شد

به شدت به دعای خیرتون محتاجم برام یه صلوات میفرستین ممنون ❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم تا یک هفته فرصت مرجوع کردن داری من فردا میان میبرن کفشای دخترمو یه سایز بزرگتر سفارش دادم هزی ...

هزینه اولیه ک برای پست دادم رو چی پس میدن ؟

عزیزم تا یک هفته فرصت مرجوع کردن داری من فردا میان میبرن کفشای دخترمو یه سایز بزرگتر سفارش دادم هزی ...

ببخشید برای مرجوع کردن چه مراحلی رو باید طی کرد ؟

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
2728

نه هزینه نداره. میان میبرن

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
اخه منه احمق هول شدم همه رو باهم سفارش دادم

دور از جون انسالله ب دستت میرسه و همونی هست ک سفارش دادی مبارکت باشه گلم

هزینه اولیه ک برای پست دادم رو چی پس میدن ؟

اگه بسته ای که سفارش دادی کلشو میخوای مرجوع کنی اره 

ولی اگه از یه بسته فقط یه قلم جنسو میخوای مرجوع کنی نه 

رزیدنت پرتلاش جراحی زنان و زایمان👌🏻💪🏻💪🏻💪🏻😎
2738
اگه بسته ای که سفارش دادی کلشو میخوای مرجوع کنی اره  ولی اگه از یه بسته فقط یه قلم جنسو میخوای ...

ممنون ک جواب دادی عزیزم

ببخشید برای مرجوع کردن چه مراحلی رو باید طی کرد ؟

میری توی پروفایلت روی گزینه درخواست مرجوعی میزنی

بعد از اون جنسایی که خریدی کالای مورد نظرتو انتخاب میکنی بعدم روزی که مد نظرته رو میزنی و اوکی میشه .همون روزی که خودت انتخاب کردی میاد به آدرس میبرش 

رزیدنت پرتلاش جراحی زنان و زایمان👌🏻💪🏻💪🏻💪🏻😎

سلام 

من این متن رو صرفا برای دوستانی می نویسم که کالایی رو مرجوع کردن و نگران هستند.

من یه گوشی 5 میلیونی از دیجی کالا خریدم و بعد از دو روز آوردن در خونه ، بعد دیدم که به جاش پاوربانک گذاشتن، همون لحظه درخواست مرجوعی زدم که پیک دیجی کالا اومد و کالا رو از من گرفت و برد ، من هر روز پیگیری میکردم‌. تا اینکه در نهایت بعد از 25 روز پول منو برگشت دادن. 

در نهایت میخواستم بگم که نگران نباشید پولتون رو نمی خورن فقط باید هر روز پیگیری کنید و صبور باشید.