2737
2739

خانما من روز13سیکلم فولیام 6و10بود دکترم واسم یه دوره لتروزل نوشت اما یادم رفت ازش بپرسم ک اگخ باردار نشدم ماه های بعدم باید بخورم یا نه ؟کسی در این مورد اطلاعی داره؟

و یا اینکه کسی بوده با لتروزل باردار شده؟چند دوره خوردین؟

بله خوردم 

تکرار میشه ماه های بعدی و دوزش بالاتر

سایز فولی هاتون خوب نیست، امپول hmgباید بزنید برای سایز خوب فولی

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من دوتا بچم با لتروزول باردار شدم با امپول و لتروزول باهن برام ج نمیداد لتروزول تنهایی ج داد شبی دو ...

چند دوره خوردی جواب گرفتی عزیزم؟‌سایز فولیات چند بود

ب دکترم گفتم واسه امپول گفت اصلا حرفشم نزن فعلا زوده

پس احتمالا میخواد ۳دوره لتروزول بخوری اگر جواب نداد آمپول بده

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
چند دوره خوردی جواب گرفتی عزیزم؟‌سایز فولیات چند بود

ببین من سه ماه امپول و قرص خوردم نشد بعد هف ماه خودم از داروخونه فقط لتروزول رو گرفتم از شب سوم تا پنج شب شبی دوتا خوردم و دختر اولم باردار شدم من قبل مصرف دارو هف بودن بعد با دارو و امپول شدن شونزده ک هر ماه باید بزنم ولی نزدم و بعد هف ماه فقط قرص لتروزول خوردم وباردار شدم برا بچه دومم دوماخ قرص لتروزول و امپول ک باز فولیام شدن هجده و بیست ک باز بارداذ نشدم وماه سوم فقط لتروزول خالی خوردم و امپولامو نزدم وباردار شدم دکترم تعجب کرد گف دوبار سرخود قرص مصرف کردی وباردار شدی الانم دوتا دختر ناز دارم

2740