2737
2734
من زدم تو نت لوریل نداشت عزیزم منظورت لورآل هست؟؟؟فک کنم این خوب باشه

جفتش یکیه تلفظاش فرق داره

اینترنتم نداره اینا برای سالناس ولی یه پیج میشناسم میفروشه خودم نخریدم چون اونقدر لازم ندارم ولی نمیدونم میشناسی یا نه پیج گیسوکمندها رو که دختره معرفی کرده بود یه پیج موی دیگه هم هست کلی اطلاعات داره اونم معرفی کرده واسه همین میدونم خوبه این جوری ارزون تر از سالن در میاد میشه تو رنگ مو هم ریخت تا آسیب نزنه و اینا که خودشون کامل توضیح میدن چند تا محصول مختلف دادن فکر کنم که مشاوره میدن قیمتشم زیاده  اگه نمیتونی بدی دنبالش نباش😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به نظر من بهترین ماسک دنس هیر هست وز مو رو میگیره و تغذیه کننده بسیار خوبیه

اگه موهای خشک دارید میتونید از خاویار مو داخل شامپو ترکیب کنید و استفاده کنید خشکی مو رو رفع میکنه یا بوتاکس کنید ابرسان قویه و بعد حمام هم از روغن ارگان استفاده کنید 

2740

یکی از مهم‌ترین جلوه های زیبایی در چهره افراد، داشتن موهایی سالم، پرپشت و براق است. با مراقبت کردن از موهای خود، می‌توان از مشکلات احتمالی جلوگیری کرد. راه‌های بسیاری برای حفاظت از مو ها وجود دارد.

https://limootop.com/خرید-بهترین-سرم-‌مو/

لیاقت شما بهترین هاست     

ماسک مو ماکادمیا موهای منو نجات داد. کراتین کردم بدتر خورد شد. من از اینجا   : https://chaparonline.com/product/%d9%85%d8%a7%d8%b3%da%a9-%d9%85%d9%88-%da%a9%d8%a7%d8%b3%d9%87-%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%a7%da%a9%d8%a7%d8%af%d9%85%db%8c%d8%a7-%d8%b3%d8%b1%db%8c-deep-repair-%d9%85%d8%af%d9%84-natural-oil-%d8%ad%d8%ac/ می خرم.

وای من یک ماسک بالخره پیدا کردم که موهای چوب خشکمو نرم و لطیف میکنه محشره ماسک موی بیول کاکائویی خو ...

عزیزم موهای من خیلیییی خشک و وزه  یعنی  چووووب خشک ، این ماسک مویی بیول  کاکاییویی  برای  موهات خوب بود گلم؟؟

آیدا،همزاد من..به تو ثابت خواهم کرد عشق تواناتریین خدایان است :)