2733
2739

من هفته ۲۵ بارداری هستم صبح اومدم ازمایش بدم حجم ادرارم خیلی خیلی کم بود هرکارکردم نیومد دیگه

منم گذاشتمش الان نمیدونم اونو قبولش میکنن یانه 

برم اب قاطیش کنم؟ 

الانم که یه پودر شیرین بهم دادن خوردم میترسم برم روش ادرار اصافه کنم جوابش غلط بشه بخاطر پودره 

چیکارکنم 

نه اصلا چیزی نریز

خوب صبر میکردی

از خودشون بپرس

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پودر برا قند خونه کاری به ادرار نداره

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2731
2738
اخه گفت زود پودره رو بخور منم گفتم قبل خوردن پودره کار ادرار رو تموم کنم

ربطی به هم ندارن نگران نباش

یعنی میتونم برم دوباره الان نمونه ادرار بدم؟

از خودشون حتما سوال کن

واقعا یک سیسی کافیه؟ یک سی سی که میشه 

عزیزم اونا یکم میخان برای دیدن زیر میکروسکوپ 

برای من هم همیشه کم میشد میگفتن یک سیسی کافیه ک دیگه بیشتر ازاون میشد یک سیسی میشه چند قطره

شده دلتنگ شوی چاره نیابی جز اشک؟!! من به این چاره بیچاره دچارم هرشب!