2737
2734

پسرم بیش فعالی داره همش دعوا میکنه اینقد تحرک داره یه دیقه نمیشینه پرخاشگره نمیدونم چکار کنم پیش چند تا روانپزشک بردم تشخیص بیش فعالی دادن دارو میدن من میترسم دارو بهش بدم اطرافیانم میگن دارو نده قدیما ک اینجوری نبوده الان بچه تو اپارتمان حبس کردید کمی بالا بپره میگید بیش فعاله میترسم واقعن شرایط امروزی برا بچه سخت باشه منم دارو بدم بدتر عوارض داشته باشه

فالله خیرحافظاوهوارحم الراحمین یا خدا من ازتو حاجتمو میخوام

عزیزم چند سالشه

کاش همیشه خوشحالیتون رو ببینم  ناراحتی شما ناراحتی من هم هست هروقت احساس کردین از حرف هام ناراحت میشید بهم اطلاع بدین من هیچوقت از شما دلخور نمیشم و حرفتون رو به دل نمیگیرم  چون دوست ندارم لذت دوستیمون رو با سوء تفاهم های بیجا عوض کنم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

بده گلم نترس ما هم داشتیم اگه جلوش نگیری در اینده اوضاعش خراب میشه مخصوصا اگه پسر باشه 

انسان خوبی باش*ولی وقتت رو برای اثباتش به دیگران هدر نده🌹با افتخار یه شیرازیِ تحصیلکرده  

ای بابا

حرف پزشک سنده یا خاله خانباجی ها؟ بیش فعالی موصوع مهمیه روی درس و کار و اینده فرزند شما تاثیر مستقیم داره  بچه هایی ک درمان نمی شن داغون می شن درحالیک با ی داروی ساده می شه تمام اون مشکلاتو از بین برد وبچه ب وضعیت نرمالیک حق تمام بچه ها هست برمی گرده

تصمیم من برای حضورم در نی نی سایت و اینکه به چه میزان فعالیت کنم یا نکنم تصمیمی کاملن شخصی هست. من اگر در تاپیک های شما حضور پیدا می کنم به این دلیل هست که وقتی کاربری در تبادل نظر تاپیک درج می کنه درحقیقت درجستجوی عقید دیگران درباره مسئله یا مشکلشه. پست گذاشتن بنده هم در تاپیک های شما هم به هیچ وجه به این معنا نیست که تصور می کنم عقاید من وحی منزله. خیر، من تنها و تنها عقیده م رو بیان می کنم. اگر به هر دلیل تمایل ندارید در تاپیکتون حضور پیدا کنم می تونید این موضوع رو صراحتن بیان کنید. اما هرگز و هرگز تلاش نکنید من رو به خاطر حضورم در اینجا مود اهانت قرار بدید. این ار علاوه براینکه رفتار غیراخلاقی بسیار زننده ای هست، مفید به فایده هم نیست. من به خاطر خوشایند اعضا در اینجا عضو نشدم که به خاطر نارضایتی شون بخوام از اینجا برم. نی نی سایت یک سرگرمی و وقت گذرونی برای من هست و انتخاب اینکه سرگرمی من چی باید باشه هرگز برعهده شما نیست. اگر درباره حضور آقایان در اینجا سوال یا شبهه ای دارید می تونید به این تاپیک مراجعه کنید:                                                                                      b2n.ir/589626        

وقتی قرص ریتالین روزا بهش میدم دست پاش یخ میکنه گریه میکنه ک دلم میلرزه قرص هالوپریدول هم داده ک شبها بدم بهش دارم دیونه میشم اگه دارو ندم اینقد اذیتم میکنه ک کتکش میزنم

فالله خیرحافظاوهوارحم الراحمین یا خدا من ازتو حاجتمو میخوام
2706