2733
2734

من خودم یه جاریم همش مثلا میخواد شوخی کنه ب خیال خودش ولی شوخیاش اصلا خنده دار نیس

چن مدت پیش تو خونه مادرشوهرم جمع بودیم اونو عمه شوهرم بعد شام داشتن ظرف میشستن منم جمع و جور کردم دستامو داشتم میشستم ک چایی ببرم همون لحظه پدرشوهرم گف چایی بیارین و فلان منم گفتم دارم میارم بعد جاریم برگشته میگ میبینین کاری نمیکنه همینطوری وایساده انقد بدم اومد

یا اون یکی جاریم بچه کوچیک داره عکس گرفته بود ازش داشت میخندید گفتم برا منم بفرس با چن تا عکس دگ گف میخوای چیکار آخه بعد رف نشست پهلو شوهرش

یکیم دختر خواهر شوهرم ک خیییلی لوسش کردن بخاطر مریضیش با این ک بچس توقع زیاد داره فحش میده و ...ازش خوشم نمیاد

و اینکه ب بعضیا ک کار میسپری ناقص انجام میدن حتی با اینکه شاید براشون کار انجام دادی قبلا اینم یکی از آشناهای دور خودمونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مادر شوهرم سر سفره زود غذاشو میخوره میشینه کنار به غذا خوردن آدم نگاه میکنه خیلی بدم میاد البته الان دیگه یکم عادی شده

به هرچه فکر کنید آن را به زندگی خود جذب خواهید کرد

نه من در کل بدم نمیاد شاید بعضی وقتا یه رفتارایی داشته باشن یا یه حرفی بزنن مثلا ناراحت شم ولی خب عادیه دگ اونام مث همه مث خودم حتی ولی اینایی ک گفتم واقعا دگ رو اعصابمن