2733
2734
سلام.. من هر چی یه شماره مطب ایشون زنگ میزنم کسی جواب نمیده..

چه جوری باید نوبت بگیرم.؟؟

اگه حضوری باید برم کی برم؟؟

اگه تلفنی باید وقت بگیرم کی باید زنگ بزنم؟؟

ممنون
بیا ره توشه برداریم....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اصلا با تلفن وقت نمیده باید از شب قبل یا صبح زود بری دم مطب اونجا روی دیوار مطب یک برگه می چسبونند که باید اسمت را بنویسه روزی که اسمت را مینویسی باید واستی تا منشیشون بیاد بعد برگه را میکنند میبرند بالا بعد یکی یکی صدا میکنه اگر برای بار اول باشی پرونده درست میکنه و بعد بهت وقت میده بستگی داره بعضی وقتها واسه همون روز وقت میده بعضی روزها برای یک ماه دیگه من 3 روز پیش اونجا بودم مثل اینکه دکتر داره واسه بیمارای بار اولش را کم میکنه و بیشتر بیمارای قبلیش و میبینه و یک اطلاعیه زده بود به دیوار که مریضای برای بار اول باید حتما معرفی نامه از یک دکتر داشته باشند بدون معرفی نماه نمیبینه
عزیز دل مادر بعد از نه ماه انتظار و سختی الان تو بغلمی
خدا را صد هزار مرتبه شکر
خدا جونم عاشقتم
2728
رزگلی اول باید از یه پزشک دیگه معرفی نامه بگیری بعد شب ساعت 8 به بعد میری دم ساختمون مطب یه کاغذ چسبوندن اونجا اسمتو مینویسی. فردا صبحش قبل 8 باید بری مطب که وقت بگیری واسه همون روز
2740
مرسی رزگلی عزیز
یادم رفت بگم که دوشنبه و 5شنبه هم دکتر نیست و مطبشئن تعطیله ولی حتما حتما یک معرفی نامه بگیر برای اینکه اصلا بدون معرفی نامه کسی را نمیبینه
اصولا از ساعت 4-5 بعدازظهر اون برگه را میچسبونه دم در مطب و میتونی اسمت را بنویسی فرداش هم باید قبل از ساعت 8 اونجا باشی که منشی وقتی میاد اسمت را میخونه تو اونجا باشی به بعضی ها همون اون روز وقت میده به بعضی ها روز بعد بستگی به دکتر داره آخه زنگ میزنند به دکتر و دکتر میگه مثلا 10 تا مریض جدید میبینم 20 تا مریض که پرونده دارند
عزیز دل مادر بعد از نه ماه انتظار و سختی الان تو بغلمی
خدا را صد هزار مرتبه شکر
خدا جونم عاشقتم