2737
2734
عنوان

کیا بچشون بالای3600بود موقع زایمان؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1877 بازدید | 54 پست
یعنی تا چقدر پیش رفتی گلم؟میشه بگی چرا نشد؟

۴۱ هفته بودم اصلا درد نداشتم.افزایش وزن ناگهانی داشتم بستری شدم ولی با آمپول فشار و ۱۶ بار معاینه بیشتراز دوسانت باز نشد.۱۲ ساعت تلاش کردن بعد بردن عمل.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
برعکس عزیزم بچه درشت باشه اصلا تو لگن نمیاد که بخواد فشار بیار  جا باید داشته باشه که فشار بیا ...

دقیقا دکتر من سر پسرم میگفت بچت درشته بیا سزارین شو بالای ۳۵۰۰ زایمان سخت با کلی پارکی خواهی داشت من به خرفش گوش نکردم هم درد طبیعی مشیدم هم سزارین شدم بچم ۳۹۰۰ بود لگنمم عالی بود ولی به خاطر وزن بالا بچه اصلا نیومد پایین

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ۳۷ هفته رفتم سونو گفت ۳۶۰۰ منم گفتم تا ۳۹ هفته ۴ کیلو میشه دیگه ۳۹ هفته ۱ روز به دنیا اومد 😐۳۵۰ ...

اوا رژیم گرفت اونتو😁

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2728
چطور بود زایمانت؟

من زایمان طبیعی بدون درد انجام دادم.... تمام زورا رو زدم فقط موقع تولد بچه یه ماسک گذاشتن که بیهوش شدم و بقیه ماجرا رو نفهمیدم دیگه...

دیدی آن را که تو خواندی به جهان یارترین.... سینه را ساختی از عشقش سرشارترین ..... آن که میگفت منم بهر تو غمخوارترین .... چه دل آزار ترین شد چه دل آزار ترین...💔
والا من خودم دخترم 3500 بود  از لحظه ایی که بستری شدم تا زایمان کردنم تقریبا 1 ساعت و رب شد

من بچم ۴۲۵۰ بو‌د نه تو لگن اومد نه دهانه رحم من باز شد چهار روزم درد الکی کشیدم زایمان طبیعی هم به مادر مربوط هم به بچه فقط به وزن بچه نیست

ز

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
والا من خودم دخترم 3500 بود  از لحظه ایی که بستری شدم تا زایمان کردنم تقریبا 1 ساعت و رب شد

ماشالا واقعا خوشزا بودی

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
بعد اضافه وزن خودتون چقدر بود ؟؟

۲۱ کیلو رفتم بالا😁یعنی قبل بارداری ۵۷ کیلو بودم.روز آخر بارداری ۷۸ کیلو.خیلی عالی شده بود هیکلم😍😍😍😍تو شیردهی به سرعت اومدم پایین.مجبور شدم بچمو زود ازشیر بگیرم.۲۱ ماهگی بچم که از شیرگرفتمش ۵۲ کیلو شده بودم😓😓😓

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
2738
چرا اتفاقا گف لگنت خوبه سر بچه بزرگ بود نمیومد تو لگن ۳۷/۵ بود دور سرش دهانه رحمم هم ارثی بود دیگه ...

اخی😕کاش تو زایمان این موارد ارثی و هم لحاظ کنن

چهارروز خیلیه.

همون روز اول ببینن نمیشه باید بفرستن سز

بچا ممنون ازتون تجربه هاتونو گفتین 😘😘😘

اخی😕کاش تو زایمان این موارد ارثی و هم لحاظ کنن چهارروز خیلیه. همون روز اول ببینن نمیشه باید بفرست ...

دقیقا من خونریزی افتادم که رفتم بیمارستان مامانم کف تا ۱۲ ساعت دیگه بچت بغلته منم خونریزی میکردم ۱۲ ساعت بعدش بچم دنیا میومد ولی من به خالم رفته بودم اصلا زایمان نکردم😂😂😂بیچاره دکترا از کجا بفهمن خب😂😂من عمه هام باز ازونایی بودن که از اول بارداری دهانه رحمشون باز بوده و یکسره استراحت مطلق و زایمان زودرس بودن دکتر از کجا بفهمه من به خالم رفتم یا عمم😂😂😂

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
برعکس عزیزم بچه درشت باشه اصلا تو لگن نمیاد که بخواد فشار بیار  جا باید داشته باشه که فشار بیا ...

آفرین👌👍

وقتی بستری بودم دکتر نامرد دستشو تا ساعد کرد داخل هی از بالا بچمو با یه دست هول میداد با یه دست هم از پایین فشار میداد و میگفت چرا دستم نمیرسه به سر بچه😓مخاط دهانه رحممو با دستش پاره کرد که کمک کنه رحمم راحتتر باز بشه.رفتم دسشویی یه نوار مخاطی قد بیست سانت از واژنم کشیدم بیرون😨😨😨😷😷😷

2706