2752
2734

یه حدیث هست فکر کنم از حضرت محمد ک هرکس وسواس هست از امت من نیست عزیزم ب این فکر کن تو از حضرت فاطمه تمیزتری یا نزد خدا عزیزتری ؟اون موقع ک مواد شوینده مثل الان نبوده تو اسلام وسواس جایی نداره این مقدار آبی ک میریزی درسته ک تو رو تمیز میکنه ولی ب گناهات اضافه میکنه خیلیا مشکل کم آبی دارن تو محل زندگیشون من بخدا حمام رفتنم دقیقا۲ساعت تو بارداریم طول میکشید مثلا۸میرفتم دقیق ساعت۱۰میومدم بیرون همش میگفتم خوب نمیشم دیگه واقعا خسته شده بودم رفتم یه دکتر خوب از همه شهرها میومدن پیشش دارو داد خوب شدم الان هم ک داروها رو ترک کردم خداروشکر حالم خوبه ولی من بدون نظر پزشک قطع کردم ک اشتباه کردم الان یه ذره هنوز وسواس دارم سر فرصت میرم دوباره پیش همین دکتر 

دکتر بهم گفته فقط از توالت فرنگی استفاده کن ولی من میترسم نجس کاری بشه خواهش میکنم اگه میشه بهم بگید ...

کارت ک تموم شد دکمه سیفون رو بزن همینجوری ک نشستی جلو پات ک جا برای دستت ببری پات بشوری هست بشور زود بلند شو دیگه خودتو اذیت نکن خدا هم راضی نیست تو ب خاطر طهارت اینقدر اذیت بشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره ببخشید ادرار رومیگم من همیشه میشورم وچقدر هم ادیت میشم

نشور چن روزاول رو چون دهانه رحم باز با دستمال کاغذی پاک کن موقعی که دسشویی بزرگ بود خودتوبا اب گرم بشور وباز زود خودتو خشک کن

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه