2737
2734

بچه ها کیا قبل ازدواج رفتن مشاوره و بهشون گفته نباید ازدواج کنید و ازدواج کردن و رابطه خوبی هم دارن؟

ما رفتیم پیش مشاور گفته ازدواجتون ممنوعه   

بگو بیا اینو بخور چیز این شکلاته رو😐🍫

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

خب اونا ک نمیخاستن بحرف مشاوره کنن چرا الکی پول و وقت شونوه هدر دادن مشاوره س علم و تجربه شو داره حتما میدونه ک یه چیزی میگ

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

دلیل مهمه 

برای ما گفت ازدواج نکنید به دلیل اینکه من گفته بودم پول برام مهم نیست و همسرمم حقوقش بالا نیست 

به پدر و مادرم گفته بود چون دخترتون پول براش مهم نیست به بلوغ نرسیده، 

ازدواج کردیم خیلیم خوشبختیم 

بعدا فهمیدیم خودش طلاق گرفته

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺

دوست شوهر من.

انننننقدر به هم میان...آنقدر خوبن الان....

یه چندتا عیب شخصیتی گذاشته بود رو هردوشون مشاور، اینا یکسال کات کردن، بعدش دیدن واقعا به هم میان. خودشون دوتا آدم عاقل، با مشورت چهارتا بزرگتر، چرا باید حرف یه مشاور و گوش بدن؟ که صرفاً چهارتا کتاب غربی خونده؟؟؟؟

فرزندان امروز، سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، ان‌شاءالله    

البته غربی بودن همیشه ملاک نیست، ولی تو مسائل روحی روانی، چون غرب انسان و شأن و جایگاه و نیازها و ویژگی هاشو درست نشناخته، و به همه چی فقط با بعد مادی نگاه میکنه، به درد نمیخوره

فرزندان امروز، سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، ان‌شاءالله