2733
2734
عنوان

کیا تو زندگیشون عشق واقعی رو تجربه نکردن اگرم کردن نرسیدن

| مشاهده متن کامل بحث + 368 بازدید | 30 پست
وقتی جرو بحث میکنیم کارمون که بدو بیراه میکشه اون موقع میگه تو جوابم و نده نه اینکه کتک کار همیشگی ب ...

عزیزم هیچ کسی حق نداره با شما خشونت آمیز رفتار کنه . حالا سره هر مسئله ای که بوده . 

با این رفتارش جدی برخورد کن 

I Love You Three Thousand 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم هیچ کسی حق نداره با شما خشونت آمیز رفتار کنه . حالا سره هر مسئله ای که بوده .  با این رف ...

چجوری مثلا؟؟؟جدی تر از اینکه کارمون قبلا به دادگاه کشید

چقدر زود دیر میشود
چرا هست اتفاقا اصلا شبیه وابستگی و عادت نیست، 

عباس کیارستمی توی یه ویدئویی میگه عشق دو ماه اولش خوبه بعدش گند میزنه به زندگیت ... چرا؟

کاربر قدیمی ام مجبورم نکنین حرف سیاسی بزنم 😖
2728

یعنی بعد ازدواجتم همسرت رو دوست نداشتی؟

منم سنتی ازدواج کردم و مثل شما عاشق نبودم ولی بعد ازدواج هر چی میگذشت بیشتر خوشم میومد ازش و الان خیلی همسرم و دوستش دارم گاهی دعوا میکنیم از عصبانیت میگم چرا زنش شدم بعد که عصبانیت میخوابه درست میشم.😁 

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
عباس کیارستمی توی یه ویدئویی میگه عشق دو ماه اولش خوبه بعدش گند میزنه به زندگیت ... چرا؟

عباس کیارستمی که حالا خدا نیست

اما اولا عشق دوماهه اول قابل تشخیص نیست

اتفاقا در گذر زمانه که میفهمی عشقه یا نه

کسی که عشق رو تجریه کرده باشه حتی اگه بدترین چیزا پیش بیاد واسش از جدایی و درد و هر چیز دیگه، اون تجربه ی عشق انقدر خوب و بزرگه که حاضر نیست بگه کاش هیچ وقت عاشق نمیشدم، انگار تو سهمتو از دنیا گرفتی

یعنی بعد ازدواجتم همسرت رو دوست نداشتی؟ منم سنتی ازدواج کردم و مثل شما عاشق نبودم ولی بعد ازدواج هر ...

نه متأسفانه حس دوست داشتن فکر نکنم باشه😥

چقدر زود دیر میشود
عباس کیارستمی که حالا خدا نیست اما اولا عشق دوماهه اول قابل تشخیص نیست اتفاقا در گذر زمانه که م ...

خب دو طرفه بودنشو از کجا گیر بیارم ... 😖😖 همش یه طرفس ...‌یا من میخام اون نمیخاد یا برعکس😥

کاربر قدیمی ام مجبورم نکنین حرف سیاسی بزنم 😖
2740
نه متأسفانه حس دوست داشتن فکر نکنم باشه😥

واقعا یعنی هیچی؟ یکم فکر کن نمیشه یکمم نباشه.

نکنه ازش دلخوری؟ آدم معمولا دلخور بودنی کلا بی حس میشه به طرف. اونجوری شدی؟

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
خب دو طرفه بودنشو از کجا گیر بیارم ... 😖😖 همش یه طرفس ...‌یا من میخام اون نمیخاد یا برعکس😥

عشق یک طرفه نداریم اصلا

عشق یک سلسله مراتبی رو طی میکنه تا به عشق برسه، تنهایی نمیشه

واقعا یعنی هیچی؟ یکم فکر کن نمیشه یکمم نباشه.  نکنه ازش دلخوری؟ آدم معمولا دلخور بودنی کلا بی ...

دلگیر که انقدر اذیت شدم که تا عمر دارم دلگیرم نمیدونم اصلا احساس خوشحالی نمیکنم ولی وقتی هم که نیست میخوام که باشه نه اینکه میگم میخندم فقط جلو چشم باشه

چقدر زود دیر میشود
دلگیر که انقدر اذیت شدم که تا عمر دارم دلگیرم نمیدونم اصلا احساس خوشحالی نمیکنم ولی وقتی هم که نیست ...

منم دلم میخواد شوهرم زود از سر کار بیادو پیشم باشه یه بار جمعه رفته بود سر کار بهش ماموریت خورده بود داشتم دیوونه میشدم از تنهایی یک هفته تا تموم شه دوباره جمعه شه بی حوصله بودم.شوهرت از اونایی که محبت بروز نمیده؟ چرا اذیتت میکنه؟

منم دلم میخواد شوهرم زود از سر کار بیادو پیشم باشه یه بار جمعه رفته بود سر کار بهش ماموریت خورده بود ...

چرا محبت میکنه ولی نه اینکه میمیرم برات عاشقتم خیلی معمولی با کاراش اذیتم میکنه 

چقدر زود دیر میشود
چرا محبت میکنه ولی نه اینکه میمیرم برات عاشقتم خیلی معمولی با کاراش اذیتم میکنه  

مردا معمولا طریقه رفتارشون با زنا رو بلد نیستن شوهر منم گاهی کارایی میکنه که مجبور میشم نوع رفتار درست رو که یه مرد باید با زنش داشته باشه بهش گوشزد کنم. درک ما زنا براشون یکم سخته حقم دارن چون زن نیستن و درک نمیکنن چیا برای ما مهمه که بخوان اهمیتم بهش بدن. من سر همین ماجرا رفتم چند تا کتاب با خودش خریدم که راجبه روابط بین زنو شوهر و نوع نگاه زنان به زندگی بود معروفشو گمونم بشناسی کتاب مردان مریخی زنان ونوسی یکیشه دوستم کانال دکتر حبشی رو بهم معرفی کرد اونجا هم کلی صوت های به درد بخور پیدا کردم اونا رو دان کردم هم خودم گوش میدادم هم به شوهرم نشون میدادم یکی از صوتاش واقعا عالی بود حرفایی که تا حالا خودم که زنم نشنیده بودم به آبجیمم گفتم رفت کانالش اسم کانالشو اینجا برات میذارم هم خودت گوش کن هم بعضی هاش رو که مناسبه بده شوهرت گوش کنه. مردا از همجنس خودشون حرفو بشنون بیشتر باور میکنن که خواسته های زناشون غر نیست و واقعا خواستمونه که برامون مهمم هست. امیدوارم شوهرت با گوش دادنشون رفتارش تغییر کنه که مطمئنم تاثیر گذاره.

https://t.me/Drhabashi

2706