2733
2739
عنوان

کسی پدیا شور به بچش داده؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 322 بازدید | 35 پست
فک کنم

من پارسال به پسرم میدادم.والا تاثیری نداشت.گین آپ هم دادم فرقی نداشت.

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:64،وزن 1399/2/14: 61/400،هدف اول:60، هدف نهایی:58.(عضو تاپیک بامداد خمارم جز گروه آبی و یه سرگروه خوب و گروه خووووووب)پیش به سوی هدف.اضافه وزن خر است.😃😃😃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

كي؟ من ٣ ماهه هر جا ميرم نيست خارجيشم ٢٨٠ تومنه

ماه گذشته

همون داروخانه محلمون شوهرم‌رفته بود خریده بود

راحت گیرش اومد

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱.       امضام از اول عضویتم همراهمه❤️ خیلی دوستش دارم. امیدوارم بتونم با یادآوری دائمش جون جوجه کوچولوها رو نجات بدم☘️
2731
2740
کجا گفتن لبنیات مصرف نکنیم؟ شیرکیلویی خریده شوهرم امشب دو لیوان گنده خوردم🤕 توکل برخدا

والا گفتن زیاد مصرف نکنید گفتن شکر سفید ولبنیاتو به حداقل برسونید به جاش تا میتونید پیاز وسیر فروان سیاهدونه وعسلومبا ویتامین سی مصرف کنید

منكه همه جا رفتم  كجاييد شما؟

قم

راحت پیدا کرد همسرم

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱.       امضام از اول عضویتم همراهمه❤️ خیلی دوستش دارم. امیدوارم بتونم با یادآوری دائمش جون جوجه کوچولوها رو نجات بدم☘️
گين آپ چيه؟

یه مارک دیگه از همون پودرها.

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:64،وزن 1399/2/14: 61/400،هدف اول:60، هدف نهایی:58.(عضو تاپیک بامداد خمارم جز گروه آبی و یه سرگروه خوب و گروه خووووووب)پیش به سوی هدف.اضافه وزن خر است.😃😃😃