2733
2734
عنوان

وای عاشقش دختره شدددددمممم

| مشاهده متن کامل بحث + 1127 بازدید | 43 پست
وای فک کردم من مشکل دارم الان از این خوشم اومده😂😂😂😂 نگو تو هم مشکل داری

یا بسم الله 

در این حد چشتو گرفته اومدی تاپیکشو زدی😩

پیشنهاد بیشرمانه ندی یوقت اخلاقش گوهه دهنتو جر میده

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

چیه مگه یعنی شما نشده از یه خانم یا دختر خوشتون بیاد یه احساس کشش حس خوشایند نه حس جنسی  کلا نشده بگین از فلانی خوشم میاد در حالیکه هم جنس خودتون مگه همه خوش اومدنا از نوع کشش دو جنس مخالفه!

کاربر lida30 هستم عضویت اردیبهشت ۹۶ ساعتی میزان آنی  ساعتی موزون خویش  بعد از این میزان خود شو  تاشوی موزون خویش
😐کاری نداره ک باشون دوست میشی   😂البته منظورم اون دوستیا نی

گذری تو خیابون‌میبینم یه دل ن صد دل عاشق میشم 

نمیشه دوست شد ک رد میشه میره 😂😂🤣

خاموشمو دیگر صدایی ندارم جز یک آه                        آری افسانه ها همیشه پر ز دروغند
منم از بعضی دخترا خوشم میاد میگم کاش پسر بودم مال من میشد😂😂

منم گاهی بعضیاشون میبینم حس خاصی دارمم بهشوون

میگم خوش بحال صاحباشوون :))

با هرچه عشق نام تو را می توان نوشت...با هرچه رود نام تو را می توان سرود...بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را...با چشم های روشن تو می توان گشود