2737
2739

سلام دوستان گلم خواستم از تجربه تون بدونم اونایی ک در دوبارداری متفاوت دونوع ویار متفاوت داشتن و یا اصلا ویارشون یکسان بوده لطفا بیان اینجا و تجربه خودشونو بگن و جنسیت نی نی ها رو هم بگن با این کار ندارم ک نوع ویار چی بوده چون این تعیین کننده جنسیت نیست

من فرضیه ام اینه در دو بارداری متوالی داشتن ویار متفاوت ینی جنسیت نی نی ها یکسانه و برعکس!!

بنظرتون درسته؟؟؟🤔🤔🤔🤔🤔

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏

من سر اولی ترشی بود ویارم بچم دختر شد این یکی شیرینینیه معلوم نیس چیه دوس دارم بدوم این حدس شما درسته یا ن

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من دوتابارداریم ویارام کلا فرق میکردحتی اولی زرنگ بودم دومی تنبل اولی بی اشتهادومی نه ولی جفتشونم پسرن

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

من دو بارداری داشتم تو دوتاشم در حده مرگ حالم بده اولی پسر بود ولی این هنوز معلوم نیس زوده ولی عین اولیه

بهشت باشد ارزانی خوبان     من جهنم با حرمله     کار دارم ....
من سر اولی ترشی بود ویارم بچم دختر شد این یکی شیرینینیه معلوم نیس چیه دوس دارم بدوم این حدس شما درست ...

من خیلی تحقیق کردم ب این نتیجه رسیدم 

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2740

من سر اولی اصلا حالم بد نشد و عاشق غذا بودم زرنگ بودم و انگار اصلا حامله نبودم و سبک بود بدنم پسر بود 

سر دخترم ولی خسته حالت تهوع تا ۱۲هفته و عاشق میوه و ویارم خرما بود و سنگین سنگین .

شکرت خدا 😍شکرت شکرت و بازهم هزاران بار شکرت روز ۲۱/۱۰/۹۸بهترین روز زندگیم بود .چرا چون گفتن سالمی وقراره بیای بغلم دختر ناز مامانی😍😍😚 .خدایا ازت میخوام به همه منتظرا یه بچه سالم بدی تا طمع خوش مادر شدن و مخصوصا دختردار شدن رو بچشن .شکرت هزاران بار که میوه بهشتو بهم دادی 
خاله من دو بارداری کاملا متفاوت از همه جهت داشت هر دو پسر شدن 

پس اینم ی مورد دیگه ک فرضیه منو اثبات می‌کنه ممنون عزیزم

من خیلی تحقیق کردم ب این نتیجه رسیدم 

یعنی بنظرت جنسیتاشون متفاوته؟

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊

من سر دخترم حالت تهوع کم تر داشتم  عاشق برنج بودم از آشپزی بدم میومد وهمش خواب دوست داشتم سر پسرم حالت تهوع زیاد داشتم  غداهای شور دوست داشتم ترشی هم زیاد میخوردم  دوغ فراوان  عاشق آشپزی بودم پرخور شده بودم خوابم کم بود

میشه برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنون میشم  خدایا شکرت بابت همه چی 

من دخترم یک سال و شش ماهشه باز باردارم و این یکی هم دختره..سر دختر اولم خیییلی شکمو بودم بد اخلاق بودم و زشت شده بودم دماغم بزرگ شده بود و جدول چینی واسم دختر در اومد..این یکی اصلا شکمو نیستم مهربون دست و دلباز صورت شفاف خوشگل شدم شکمم گرد زده بیرون همه میگفتن پسره الانم ک معلوم شده دختره بازم باور نمیکنن میگن سونو اشتباه میگه😐😐😐

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 خب وقتی میتونم ،پس چرا تلاش نکنم؟  🍃♥️  
من دوتابارداریم ویارام کلا فرق میکردحتی اولی زرنگ بودم دومی تنبل اولی بی اشتهادومی نه ولی جفتشونم پس ...

ی مورد دیگه ممنونم از همکاریتون❤

2706