2733
2734

ترو خدا راهنماییم کنی

من سه ساله عقدم تو این سه سال خیلی زجر کشیدم خیلی اذیت شدم از جانب شوهرم و خانواده اش..از کل فامیلمون ک منو انداخته،حتی خواهرم، تو دهنی و لگد، فحش و بی احترامی،مشروب خور و بددهن، بی ادب حتی احترام مادر خودشو نگه نمیداره،چشمش به دهن باباشه همیشه ک ببینه باباش چی میگ،خیانت(در حد چت و سیم کارت مخفی و ی پیامم دیدم به زن صیغی ایی داده بود ولی همه اینارو قسم خورد ک کار خودش نبوده یا از کنجکاوی بود)خلاصه،تهدید میکرد بریم خونه خودمون من دیگ ی لحظه ام تو خونه نمیمونم مرد مال بیرونه،به شوخی میگفت بریم خونمون چندتا بچه میندازم بغلت از ریخت و قیافه بیافتی،بریم خونه خودمون میرم فلان کشور خارجی با دوستام،، میرم با دوستام باغ،حق جایی رفتن نداشتم مگر با اجازه خودش حتی تا مغازه کنار خونمون،دختر عمومو خواهرم جرئت نداشتن با من حرف بزنن یا بگن بیا بریم فلان جا،جرئت ندارم بگم مثلا فلانی گفته مغازه فلان جنساش خوبه یا فلان جا جای باحالیه کلی سرکوفت میزد ک ای بابا همه پرت میکنن هی مغزتو شستشو میدن

برا کتک زدن قول داد ک دیگ نمیزنم ولی اخرین بار زد زیر قولشو یک جوری گلومو فشار داد ک تا یک هفته درد میکرد،خواهرم هروقت خونه بابام میومد این میرفت تو اتاق و برا شام میومد بیرون خدافظی هم نمیکرد و میگفت خوشم نمیاد ازشون،باهاش حرف زدیم گفت باشه یک ماه خوب بود باز شد مث قبل،هی به این و اون فحشای رکیک ناموسی میده زنتوو...مادرتو...چندبارم دعوامون شد ولی بازم میگ،مشروب خوردنشم ک مخالفت نکردم چون اینکه بره یواشکی بخوره خیلی بدتره به نظرم ولی اصن خوشم نمیاد،سعی داشت تو اینستا مخ یک زنه رو بزنه ک گفت از روی کنجکاوی همچین کاری کردم،به زن صیغه پیام داده بود و سن و قیمت پرسیده بود ک گفت برا دوستم میخواستم و خیلی چیزای دیگ...

خلاصه این اواخر دیگ روزای تعطیلی هم برا من نبود میرفت با دوستاش(ک الان فهمیدم دوستاش قاچاقچین) میگفت میریم ماشین معامله میکنیم،روز جمعه،اصنم کارش تو خریدو فروش ماشین نیس..انواع اقسام قسم هارم ک میخوره

اینم بگم ک خیلییییییی همو دوست داریم ولی نمیدونم اون چطور منو دوست داره ک اشکم براش مهم نیس تنهاییم براش مهم نیس،مشکلم ،درد دلم هیچیم براش مهم نیس...سه ساله شاید یک سالشو فقط دعوا کردیم بابام دیگ خسته شد چندبار خواست طلاقمو بگیره ک مامانم هی اشتیمون داد،الان ۲۰روزه قهریم بعد ۲۰روز زنگ میزد پیام میداد فقط یک کلام گفتم نه،با گریه بهش گفتم دیگ نمیخوامش دوسش ندارم بدون اون راحت ترم،ولی دلم خون بود داشتم داغون میشدم ولی جونمو بیشتر دوست داشتم،اومد در خونمون باز نکردم سیم کارتمو عوض کرده بودم،به گوشی مامانم زنگ میزد جواب ندادم رفته خونه مادربزرگم ک میشه عمه اش کلی اشک ریخته ک بخدا غلط کردم من عاطفه رو دوست دارم ولی من راضی نمیشم نه تنها من مامان بابامم میگن اگ رفتی دیگ فک کن مادر و پدری نداری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وای خدای من

چطوری تحمل میکنی عزیزم

بسه دیگ تورا ب خداتموش کن

وقتی اینارو خوندم فقط دوست داشتم سرمابزنم تو دیوار😣

اهورا کوچولوی مامان،عاشقتم.                         برای سلامتی گل پسرم یه صلوات مهمونم کنید مهربونا
اقا برو طلاقتو بگیر رشما با یه آدم روانی میخای وصلت کنی برو خودتو نجات بده 

بخدا همه همینو میگن

الان همه میگن ما اون موقع میخواستیم بگیم دخترتو به اینا نده ولی دخالت نکردیم😔

اینم بگم ک خیلییییییی همو دوست داریم ولی نمیدونم اون چطور منو دوست داره ک اشکم براش مهم نیس تنهاییم ...

بفرستش به امون خدا بی فایدس

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر
2738
اینم بگم ک خیلییییییی همو دوست داریم ولی نمیدونم اون چطور منو دوست داره ک اشکم براش مهم نیس تنهاییم ...

پکیج کامل از همه بدیها رو داره نمیدونم چطور میگی همو دوست داریم  اگه ادامه بدی  چند سال دیگه ی ادم سرخورده عصبی و افسرده ای  

مگه  از جونت سیر شدی

الان جدی سوالت چیه !؟ یعنی واقعا تو دو راهی زندگی‌با همچین ادمی هستی وقتی پدر و مادرت پشتتن !؟ عشق و عاشقی میگذره عزیزم بعدا یه چشت خون یه چشت اشکا اگه باهاش بمونی !!!!! قدرتی خدا یه نکته ی مثبت هم نداره ! 

اللهم عجل لولیک الفرج
الان جدی سوالت چیه !؟ یعنی واقعا تو دو راهی زندگی‌با همچین ادمی هستی وقتی پدر و مادرت پشتتن !؟ عشق و ...

بخدا میترسم دلش بشکنه

اهش منو بگیره ولی بابام بهم میخنده میگ کسی ک خوب باشه اهش کسیرو میگیره

پس من تا الان باید خودمو میکشتم😁

منم کشیدم خودم...

ولی شوهرم براش یه اتفاقی افتاد ک سرش خورد ب سنگ

خداروشکر الان خیلی خوبه

وقتی کسی رومیبینم ک داره اینطوری زجر میکشه دلم میخواد برم شوهره روبگیرم تیکه تیکش کنم😠

اهورا کوچولوی مامان،عاشقتم.                         برای سلامتی گل پسرم یه صلوات مهمونم کنید مهربونا
2706