2733
2739

پیرو تاپیک قبلیم الان سه روز با هم قهریم هیچ عکس العملی نشون میده واسه اولین بار تو این هفت سال زندگی قهرمون انقدر طولانی شده همیشه اگه از هم دلخور بودیم شب خابمون نمیبرد تا با هم آشتی کنیم ولی اینبار...😧 اصلا واسش مهم نیست چیکار کنم خدایا سه روز نه یک کلمه با هم حرف زدیم نه محبتی نه هیچی شبا که از سر کار میام من میرم تو اتاق و اون تو پذیرایی یا برعکس

وزن شروع69/2   وزن جدید۶۵/۵   وزن هدف57

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

این عادیه نگران نشو زود همه چی خوب میشه به هر حال یکی باید پیش قدم بشه .شما تموم کن قهرو 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
2738

عزیزم اگه دوست نداری زندگیت بهم بریزه تو صحبت کن حتی اگه کم محلی کرد انقدر حرف بزن برو پیشش تا درست بشه بعضی اوقات آدم مجبوره برای حفظ کردن زندگیش خیلی کارا کنه

مانده ام در کوچه های بی کسی،سنگ قبرم رو نمیسازد کسی،سوخته ام خاکسترم را باد برد،بهترین یارم مرا از یاد برد
خوب اگه غرورت می ذاره تو شروع کننده باش.....

تاپیک قبلم بخون از اول زندگیم همین بوده ذله شدم دیگه همیشه کوتاه اومدم میخام بهش بفهمونم که کارش اشتباه چون با صحبت نتونستم قانعش کنم

غرور کیلو چنده!!!

زن وسوهر واین حرفها😕

واقعا خیلی بده نزار عادی بشه 

من جای شما بودم شبش بساط اشتی رو رامینداختم 

این مردابه فکر نیستن که فقط خدانکنه عادتشون بشه😑

غرور کیلو چنده!!! زن وسوهر واین حرفها😕 واقعا خیلی بده نزار عادی بشه  من جای شما بودم شبش بس ...

آخه من همیشه خیلی زود گذشت میکنم ولی اینبار انقدر دلم شکسته که اصلا تا دلم راضی میکنم برم آشتی عقلم میگه نکن اشتباه من اصلا آدم مغروری نیستم اونم واسه همسرم که دوسش دارم

عزیزم اگه دوست نداری زندگیت بهم بریزه تو صحبت کن حتی اگه کم محلی کرد انقدر حرف بزن برو پیشش تا درست ...

بعدش چی😢😢😢 باید قبول کنم تا آخر عمرم هیچ مهمونی دعوت نکنم حتی تنها خواهرم

2706