2737
2739

برای دوتا از داداشام دنبال زن میگردیم ولی چون تو زادگاه خودمون ساکن نیستیم 

خیلی اذیت شدیم اصلن مورد مناسب برای داداشام پیدا نمیکنیم  

البته داداشامم چون خارج از کشور هستن هر دختری قبول نمیکنه خود داداشامم خیلی سخت میگیرن 

از اینطرف هم هی زنگ میزنن که برامون مورد مناسب پیدا نکردین تنهایی و غربت  خیلی سختمونه اجنبی هم نمیخایم 😑😑

خودمم کم رو  و خجالتی هستم وقتی تو خیابون یا جایی مورد مناسب پیدا کنم روم نمیشه برم باهاش صحبت کنم 

حیف من متاهلم😂

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توو همونجا ک هستن ایرونی دیگه ای نیس؟ 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2731
2738

الان من و شوهرم  فروشگاه بودیم 

یه دختر همشهری دیدیم 

شوهرم همش میگفت برو بهش بگو 

منم روم نشد گفتم شاید متاهل باشه یا حالا هر چی 

شوهرمم گفت مگه تو رو میخوره چرا اینقد خجالتی هستی و کلن بحثمون شد 😑😑😑😑

2706