2733
2739

پسرم ۷ و نیم ماهشه وزنش شده ۷ لاغر شده عرض این دو هفته زیر چشاش به هاله قرمز افتاده چکار کنم چه خاکی به سرم بریزم تا یکم رنگ و روش بهتر شه تو رو خدا کمکم کنین

الهی بگردم. غذا میخوره؟

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر منم همینطور بود بیمارستان بستری کردم خوب شد وزنشان برگشت کم اضافه کرد ولی بهتر شد خداروشکر نگران نباش

خدایاخودت بساز توبسازی قشنگتره...😍یه صلوات باقلبای پاکتون مهمونم کنین ودوست داشتین یه حمدبرای سلامتی خواهرم بفرستین😍😘
2731
2740
پسر من الان سه روزه دچار شده بچم کلا اب شده هیچی هم نمیخوره بردمش دکتر گفت سیب بهش بده بزور ۴تا قاشق ...

وای من دو هفتست در گیرم خودمم و شوهرم و دختر بزرگمم سرما خوردیم شبا تا صب بالا سرش بیدارم بچم اب شد کلا

خانوما من دو هفته بود شیر خشکم میدادم بهش  اولین روزا هوب بود بعد دو سه روز شبا تا صب رو شکمش میوفته و همش زاری میکنه چشاش بستست هی جا به جا میشه و به عقب بر میگرده سه شبه بیدارن بنظرتون از شیر خشکه ؟؟

2706