2737
2739

چيكار ميكنيد و اينكه راضي هستيد يا نه ميگيد به دردسرش نمي ارزه؟؟

من شوهرم هرچيزي كه بخوام واسم فراهم ميكنه و هيچوقت دستم جلوش دراز نيس

البته ك منم هميشه مراعات جيبش رو ميكنم 

اما دوست دارم يه درامدي داشته باشم

به نظرتون دانشگاه رو ادامه بدم؟؟؟(زياد حوصله درس خوندن ندارم و رشته ي من اينده اي نداره و دانشگاهم يه شهر ديگه هس و بچه ٨ماهه دارم)

يا اينكه پرونده دانشگاه رو ببندم و بيفتم دنبال يه كار ديگه

خيلي عجولم دوس ندارم وقتمو تلف كنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وقتی تامینت میکنه بیکاری دنبال دردسربگردی

کو کار خواهره من!!! بچسب به شوهر و نینیت 

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  
2738

من ن درسموادامه دادم ن خیاطیمو هرهفته بایدبراپول پیام بدم ب شوهرم دیگه خسته شدم هفته ای ۲۰۰ازش میگیرم اونم نمیگه نمیدم همیشه هرچی خواستم گرفته ولی دستم جلوش درازه

تیکر تولد یکسالگی دخترم

منم استقلال مالی رو دوست دارم. قصدم اینه که از رشته فعلیم انصراف بدم و مجدد کنکور بدم . هم علاقه هم استقلال مالی هم هدفم . اینا همه منوط به اینه خوب کنکور بدم . بنظرم برای 200تومن خودتون رو اذیت نکنید . بجاش برای بچه تون بهترین مادر دنیا بشید این خودش بهترین شغله. مگه اینکه هدف داشته باشین

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 
2706