2737
2734

نظرتون چیه

خسته شدم

مهمونی طرف ما همش دنبال یکه بدو کردن با منه و ضایع کردنم

مهمونی طرف خودشون همش مهربونی میکنه

پدرسوختست بنظرم

خوشحال بلشم ناراحت میشه

وا.خب ازش بپرس

بگو چرا نرمال نیستی🤔

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عقده احترام داره 

تو جمع باهاش یکه بدو نکن فقط ببرش بالا و چشم چشم ببند به نافش و ازش تعریف کن 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2731

با اجازه استارتر عزیز

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3848296/پیشگیری-ویروس?postId=122450383

لطفا ببینین و برای دوستاتون هم بازنشر کنین

از ازل تا به ابد قلبم به نامت تاج من💙👑💙...استقلالی بودنم تنها اتفاق قشنگ زندگیمهシ💙💙 

بر عکس شوهر من ت جمع خیلی مهربون هوامو داره ت خونه شبیه شمر😐

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.
2740

مهمونی طرف شما میخواد خودشو نشون بده ولی دوستت داره چون مهمونی طرف خودشون نازتو میکشه.به نظرم خیلی دوستت داره به حرفته ولی یا اعتماد به نفس نداره یا یه خورده بهش زور میگی بهش میدون نمیدی.

خدایا از عهده شکرت که برآید؟ الحمدلله علی کل نعمه...
همینش سخته 

سخته ولی نتیجه بخشه

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺