2737
2734

بچه ها کیا پاین باهمدیگه شروع کنیم درس خوندن.

چه اونایی که خوندن چه اونایی که نخوندن باهم شروع که بکنیم هم یه انگیزه ای درونمون بوجود میاد هم یه رقابت سالمی بینمون شکل میگیره.

اگه کسی سوال براش پیش اومد میاد همینجا از هم رشته ایاش میپرسه.

اگه از الان شروع کنیم خیلی رتبه های درخشانی رو میتونیم بدست بیاریم.

هرشب هم یه ساعتی رو مشخص میکنیم و گزارش درس خوندنمونو بهم دیگه میدیم.

حالا پایه هاش نظر بدن تا ببینم چندتایید.

باعرض پوزش لطفا  گشاد بازی در نیارید همه پایه باشی😂😂😂😂😂😂😂😂

تعداد رای : 7
نظرسنجی
پایم😃😃😃😍🙆💗🎓
4
57%
حال نداریم عامووو😂
3
42%
⁦❤️⁩🧡💛💚💙💜😈🤘🤘🌈🦄🍭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بیا منو مجبور کن بخونم

آخه کلی کار انجام میدم حوصلم نمیکشه ولی باید بخونم

یه دختر دو ساله دارم کارآموزیم میرم،یکم شرایطم ناجوره😁

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2738
این خوبه ااما اگر فنون تست زنی روبلدباشین 50 درصد جلوترهستین  کسی خواست درخواس دوستی بفرسته وا ...

نمیشه همینجا برا همه بگی؟؟؟

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
بیا منو مجبور کن بخونم آخه کلی کار انجام میدم حوصلم نمیکشه ولی باید بخونم یه دختر دو ساله دارم کار ...

ازدواج نکردم ولی منم باید کارای خونرو انجام بدم

⁦❤️⁩🧡💛💚💙💜😈🤘🤘🌈🦄🍭

یادم رفت بگم من ۱۴۰۰ کنکور میدم😑

2706