2733
2734
عنوان

به نظرتون ناراحتی من بی مورده؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4457 بازدید | 78 پست
تقصیر خودته که کارایی که می خوای انجام بدیو می گی .چه دلیلی داره اونا بدونن به کی می خوای رای بدی.؟
دلم یک دوست میخواهد که اوقاتی که دلتنگم بگوید: خانه را ول کن بگو من کی؟کجا باشم؟
به خدا با این همه بدجنسی که میکنن خدا خیلی خیلی نگاشون میکنه.....بچه خوشکل وعالی...شوهر عالی همه چی تموم...خونه انچنانی بالاشهر.......تو فامیل هم که عزیزن حسابی...نمی دونم حکمتش چیه.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به شوهرت بگو گاهی که همه دور هم جمع هستن از سلیقه و خانه داریت برای همه تعریف کنه. همه باید بفهمن هرکس برای خودش شخصیتی داره.مردم گریزی یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟باید در حال و همین مردم زندگی کنی.
آپلود عکس , آپلود رایگان عکس , آپلود تصویر , آپلود فایل , آپلود سنتر ,آپلود عکس برای وبلاگ , فضای  رایگان برای آپلود عکس , آپلود عکس با لینک مستقیم , آپلود عکس رایگان, free image upload center , آپلود رایگان فیلم , آپلود عکس برای بلاگفا
عزیزم اونا نون زرنگی و پرروییشونو میخورن.تو هم باید مثه اونا بشی. ملاحظه هم حدی داره.اتفاقا اگه بگی همه لباسای پسرتو مامان جونش میخره گوشی میاد دستشون و دیگه سوال پیچت نمیکنن
عشقم عمرم نفسم نی نی تو دلیم  
تینا جون مثلا مادر شوشو نشسته یکی ازم بپرسه لباس پسری رو از کجا خرییدی بگم مامان خودم....چند بارهم این قضیه تکرار بشه مادر شوشو پسرش رو باز خواست نمیکنه؟؟؟؟نمیگه چرا همه لباسای بچه ات رو مادر زنت میخره؟؟؟؟؟
مامان بهاره جون شوشو همش میگه ابرو دست خداست عزت دست خداست همه به لیاقتهای تو واقفن!!!!!!(چه ادبی نوشتما)....اگه بگم از م تعریف کن جلوی جمع خیلی ضایع است نه؟؟؟؟؟اونم قطعا جواب بالای رو میده بهم
عزیزم چرا اینقدر عکس العمل های فامیل همسرت واست مهمه؟ چپ چپ نگاه میکنن که بکنن.بازخواست بکنن که بکنن. این حق توه که کاری رو که دوست داری انجام ندی.فوق فوقش جواب میدی که( مامانم عاشق نوشه.وقتی میره بیرون نمیتونه واسه بچمون خرید نکنه.منم وقتی میبینم اون خریده که دیوونه نیستم دوباره برم لباس بخرم).یا یه دفه بگو خواهرم خریده یه دفه بگو خالم خریده.
تلفوناشونو کمتر جواب بده.چرا منتظری اونا بهت کم محلی کنن. خودت پیش قدم شو و یه بار تحویل نگیر .اگه بخوای میتونی بپیچونی ولی یه جورایی حس میکنم ازشون میترسی
عشقم عمرم نفسم نی نی تو دلیم  
واقعاااااا مامان بهاره جون راست میگی گلم...اما خسته شدم از این که نمیتونم جوابشونو بدم خیلی ناراحتم...متاسفانه شوشو فکر میکنه این فکرا احمقانه است ودر شان یه زن بچه دار نیست!!!!!اون همش میگه اشکال نداره...فکرشو نکن....اینا کارایی بچه گونه است واینا..........
بگو یادم نیس، بگو از شمال خریدم .مرکز خرید تو شمال زیاده یادم نیس کدوم یکی.هر وقت ازت پرسید ببین قبلش کدوم شهر رفته بودی همونو بگو.بابا بپیچونشششششششششششششش
دلم یک دوست میخواهد که اوقاتی که دلتنگم بگوید: خانه را ول کن بگو من کی؟کجا باشم؟
راستش فکر کنم که شما هم یه کمی زیادی حساس شدی یکتا جون
من قبول دارم که این طور رفتارها آدمو واقعا غذاب میده و می خوره ولی سعی کن به دل نگیری. تا اونجایی که می تونی پرت و پلا جواب بده . اصلا آدرس اشتباهی بده بعد که رفت و دید اونجا نداره خب ضایع میشه دیگه... اگه هم اعتراض کرد بگو من که از اونجا گرفتم شاید تموم کرده ! چند بار که این جوری بشه حساب کار دستش میاد
"فروشگاه پوشاک نی نی پوش" - پوشاک مارکدار با کیفیت، با مناسبترین قیمت http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=33001
2706