2737
2739
عنوان

دوستان کسی همسرش ایرانخودرو کار میکنه؟؟؟؟یه سوال داشتم

| مشاهده متن کامل بحث + 344 بازدید | 67 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم کسی ک تو فاز خرید ماشین هست خودش میدونه منظورمو  شما انگار زیاد...

عزيزم شوهرم ايران خودرو مشغوله و چندين بار ثبت نام ماشين انجام داده وقتي اعلام كنن ثبت نام ماشين دارن بهتره برن نمايندگي واز اون طريق رايگان ثبت نام كنن اين ٢تومني كه شما ميگيري هيچ ربطي به ماشين نداره وحق الزحمه شما حساب ميشه 😁درضمن نه فقط خودش بلكه اكثر فاميل ودوستم كه بخوان سرمايه گذاري كنن واسشون حواله ميخره و ثبت نام انجام ميدن 

2738

دوست عزيز شمام اگه براتون مقدوره وميخواين سود كنين بهتره از كاركنان ايران خودرو كسي رو پيدا كنين وحواله بخرين خودتون ثبت نام كنين چون هر مدت كه پولتونم تو حسابشون باشه سودش حساب ميشه واخر كه ماشينو تحويل بگيرين كم ميكنن ما٥سال پيش از هر ماشيني١٠تومن سود كرديم 

امکان نداره

نداشت ما انجام نميداديم عزيزم بدونه حواله خودم رفتم نمايندگي ثبت نام كردم رايگان ماشينم گرفتم با دو سه ماه ديركرد فروختم٥سال پيش ١٠تومن سود داد ضرر نداره يه نمايندگي سر بزنن سوال كن 😊

عزيزم شوهرم ايران خودرو مشغوله و چندين بار ثبت نام ماشين انجام داده وقتي اعلام كنن ثبت نام ماشين دار ...

😂😂😂😂😂 رایگان ثبت نام میکنن 

باشه باشه فهمیدیم شما خیلی واردی 

پس این لشکری ک تو ۱۰ ثانیه هجوم میبرن ب سایت و ظرفیت تکمیل میشه شامل طرح رایگان شما نیستن 

عزیزم با شما بحثی ندارم گفتم ک هر کس ماشین بخاد خودش میدونه چ خبره  روز خوش عزیرم

😂😂😂😂😂 رایگان ثبت نام میکنن  باشه باشه فهمیدیم شما خیلی واردی  پس این لشکری ک تو ۱۰ ...

😂😂😂😂عزيزم نميخوام نون شمارو اجر كنم يك عده خبر ندارن يكسري نمايندگي ها تعداد محدود دارن واكثرا اول خون رنگينا ثبت نام ميكنن سايت ايرانخودرو خيلي سريع باز و بسته ميشه  وهزارتا دليل ديگه ولي وقتي حواله داري ثبت نام ميشي ديگه اونم رايگان ولي  باز من بدون حواله رايگان  ثبت نام كردم اين حواله از پول ماشينم كم ميكنه ملت هميشه در صحنه ما كارشون هجوم بردنه😂😂😂🤣🤣🤣 

😂😂😂😂😂 رایگان ثبت نام میکنن  باشه باشه فهمیدیم شما خیلی واردی  پس این لشکری ک تو ۱۰ ...

من نفهم شما فهميده من ناوارد شما وارد 😂😂😂 دوستمون راجبه حواله سوال كرد من بدون فكر به جيبم جوابشونو دادم روزتون خوش 

2706