2733
2739
عنوان

بچه ها اگر مجبور بشید

| مشاهده متن کامل بحث + 227 بازدید | 23 پست
بچه چن سالشه؟ 

سه سال و دو ماه 

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
چند سالشه؟؟؟؟

سه سال و دو ماه

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتاقو میکنم انباری همه دور هم تو سالن میخوابیم خخ

😁😁😁

2731

مسلمه زن و شوهر باید اتاق داشته باشن

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار و دسته اوباش کوفه هشتگ میزدن:نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله.🙌 (شهید آرمان و شهید عجمیان نحوه شهادتتان تا مغز استخوانم را سوزاند😓)

کار دوست منو نکن لطفا

اونم خونه یه خوابه داشت ،اتاقو داده بود بچه،آخه از نظر اون بچه یعنی پیغمبر

برا انجام کارای زناشویی همش استرس داشت که بچه یهو از اتاق نیاد بیرون،در اتاقو قفل میکردن بچه متوجه میشد داد و بیداد که چرا منو زندونی کردین،یعنی اعصاب خودشو و شوهرش خورد بود تا جایی که زندگیشون تا مدتها تحت تاثیر بود

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار و دسته اوباش کوفه هشتگ میزدن:نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله.🙌 (شهید آرمان و شهید عجمیان نحوه شهادتتان تا مغز استخوانم را سوزاند😓)
کار دوست منو نکن لطفا اونم خونه یه خوابه داشت ،اتاقو داده بود بچه،آخه از نظر اون بچه یعنی پیغمبر ب ...

اره خدایی هم سخته 

و می‌دونم و خیلی حواسم هست بچه متوجه رابطه ما نشه.

انشالا بتونم دوخوابه گیر بیارم 

ممنون از توضیحات🌹

2740