2752
2734

سلام،من خواهرم 36ساله اشه،مبتلا به کانسر استیج 4،از پارسال درگیر شیمی و پرتو شد،متاسفانه روز به روز بدتر شد،الان روزی 3تا مرفین میزنه،60کیلو بود،شده 30کیلو،هیچی نمیخوره،پوشکی شده،زخم بستر گرفته،هر ثانیه مون پر از اشک و بی تابیه،همه پر از ترس و وحشت و استرس و بی تابی هستیم،هیچی نمیخوره،فقط مرفین میزنه میخوابه،دکترش میگه تا دو هفته بیشتر دوام نمیاره،حالم خیلی بده،چرا زنده موندم این روزها رو ببینم،بچه ها ،من از آینده میترسم،من از فردای بدون لیلا میترسم

الهی بمیرم😭😭😭😭😭😳😳😳

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              

عزیززم الهی خدا خودش معجزه کنه شفا پیدا کنه...منم امشب فهمیدم ابجیم ناراحتی قلبی داره فقط یه خواهر دارم تو دنیا خیلی ناراحتم حالم بده دلم گرفته😭😭

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خدا صبرتون بده عزیزم....

منم پدر و بردارمو ازدست دادم... چ میشه کرد؟ دنیا همینه

هممون یروز میمیریم و ان شاالله اون دنیا همو ملاقات میکنیم

وقتی از آخرین کتابی ک خوانده ای بیشتر از یک ماه گذشته است؛ لطفا با من صحبت نکن... ممنونم.

من مادرمو از دست دادم. دردش غیر قابل تحمله و هیچ وقت فراموش نمیشه. یه داغیه که همیشه رو دل آدم میمونه ولی چاره ای نیست زندگی همینه. انشالله خواهرت شفا پیدا میکنه دعا میکنم براش

عزیزم انشالله خوب بشن.فقط ببخشید بیماریشون سرطانه یا چیز دیگه ای هستش ؟کی متوجه شدین بیماره و علائمش چی بود

شوهر من مُرده💛💛💛این بار اولی نبود،که توی قلب من میمرد ،اون با نگاهای عجیب کفر منو درمیاورد،هرز میپرید من کشتمش،در فکر کشتن کشتمش،من اون بد لعنتی رو در عشق و نفرت کشتمش،👈شوهرم تو قلب من مرده یعنی خودم کشتمش،امیدوارم خیلی زود واقعا بمیره👉من خیلی آرزو ها داشتم ارزوی داشتن یه زندگی آروم یه خانواده خوشبخت اینکه تو خونمون باهم پشت به پشت با مشکلات روبرو بشیم.آرزوی شنیدن جمله نگران نباش تا ته دنیا باهاتم‌😔آرزوی داشتن دوتا بچه یکی دختر یکی پسر که تو خونمون همیشع صدای خندشون باشه.وقتی شوهرم از سر کار میومد باخنده بریم استقبالش .صدای خوشیمون به آسمون برسه.اما نشد....شوهرم دلش بامن نبود...وقتی من با گریه تو بغلش میگفتم عاشقم باش...اونو تو بغلش میگرفت و میگف بدون تو میمیرم تو عشق منی😢😢😢...وقتی واسه آیندمون خیالپردازی میکردم اونم تو فکر این بود چجوری میتونه اونو دیوونه خودش بکنه ....حالا من موندم و آرزوهایی که شاید دیگه نشه بهشون رسید.منم یه زن جوون با آرزوی یه زندگی معمولی............