2733
2739

سلام خوبین امروز توی ارایشگاه ی خانومیو دیدم ک از مرگ نجات پیدا کرده بود سکته کرده بود و شش ماه فلج بوده ب گفته خودش عروسی دخترش بوده و قرص الکی میخورده ک پریود نشه برای عروسی و بعد عروسی قرص اورژانسی میخوره بخاطر اینکه میترسید حامله شه(از دستشون در رفته بود) گفت داشتم با گوشی بازی میکردم یهو غش کردم و بردنم بیمارستان دکتر علتش رو فقط و فقط قرص ال دی و اورژانسی دونسته و گفته تعداد ادمایی ک سکته کردن بر اثر قرصم خیلی زیاد شده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وای... قرص‌های جلوگیری خیلی عوارض دارن ، مهم ترینشون افزایش فشار خونه ، من خودم یه مدت برای کیستم میخوردم فشارم میرفت بالا دکترم گفت دیگه نخور 

با خبر باش پس از ظلمت این چند صباح ، صبح دولت بدمد ، شادی ما پشت در است 
2738

قرص اورژانسی انقدر ضرر داره حتی ممکنه به لوله فالوپ اسیب بزنه و بارداری بعدی رو دچار مشکل کنه

میگن سالی یک بار مجازی مصرف کنی اونم مضره

زمانی حرف بزن که ارزش حرفت بیشتر از سکوتت باشد، و زمانی دوست انتخاب کن که ارزش دوستت بیش از تنهاییت باشد. #فرانسیسکو_کولوآنه

بله افرادی که دیابت دارن یا فشار خون نباید مصرف کنن

چون مثلا باعث سکته میشه

من که دیابتی ام قدغنه برام چون چربیمو بالا میبره چربی خونو بهم میزنه 

مامانم مبگفت جوون بودم میخوردم فشار خونم بالا میرفت 

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
ای وای.علتشو نمیدونی؟؟خیلیا میخورن

منم جز همونا بودم ولی بخاطر اورژانسی نزدیک ده روز اخرین بار نمیتونستم از جام پاشم سردرد و سرگیجه شدیددددد پیدا کردم و قسم خوردم دیگه نخورم 

2706