2733
2734

منو شوهرم مشکل داریم 3ماهه اورده خونه بابام و خونه وجهیزیمو برده شهردیگه میگه ن زندگی میخام بکنم باهات نه طلاقت میدم شکایت نفقه و تمکین ترک انفاق هم کردیم فعلا دادگاهمون نشده سوالم اینه اگه من تمام مهریمو ببخشم دادگاه طلاقم میده یانه. چون شوهرم گفته توافقی هم طلاق نمیدم تا40سالگی بمونی خونه قصدش اذیته

خیر بخشیدن مهریه ربطی به طلاق نداره

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

رفتی نوشتی تو دفترخونه میبخشم یا رفتی نوشتی گرفتم مهریه ام رو

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
2740

حق طلاق با مرد ربطی به بخشیدن و نبخشیدن مهریه نداره ولی شما میتونی درخواست مهریه و نفقه کنی دادگاه هم وادارش میکنه بده اگه نده یا نداشته باشه بده میتونی طلاق بگیری دوندگیش زیاده ولی اینجوری هم نیست که تا اخر طلاقت نده