2737
2739

بگین چیکار کردین خواهش میکنم

من هر دوتاشو دارم ینی باردار میشم؟؟موی زاید روی چونه و شکم هم دارم پریودم همیشه نامنظمه.دکتر میرم دو سه ماه که قرص میخورم مرتب میشم بعدش باز مثه همیشه نامنظم 

اخه اختلال هورمونی راه حلی داره؟؟

واسه بچه دار شدن و خونه دار شدنم لطفا یه صلوات بفرستین😘😘

من

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من وقتی باردار شدم آزمایش خون دادم فهمیدم کم کاری تیرویید دارم که دکتر قرص داد گف یه ماه بخور دوباره ...

الان زایمان کردی؟بچه سالمه؟

من tshام بین پنج و شش هست

یادم نمیاد اخرین بار شهریور ازمایش دادم بعد عیدم باید برم 

قرص لوکسین روزی یه دونه ناشتا میخورم

بیایید متحد شیم برای اونایی که تو اینستا هرزگی تبلیغ میکنن گزارش بزنیم نسلشون منقرض بشه 
2738

من که نمی‌دونستم تیروییدم بالاس وقتی حامله شدم رو هفت بود فک کن...تیروییدم بالا بود تنبلی تخمدان خیلی داشتم چهل روز پنجاه روز پریود میشدم یعنی قید بچه دارشدنو زدم رفتم دکتر ..دکتر گف اینو بخور اونو بخور شاید باورت نشه فقط کلوتریمازول واژینالو زدم ..بعد دوماه حامله شدم

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭
من که نمی‌دونستم تیروییدم بالاس وقتی حامله شدم رو هفت بود فک کن...تیروییدم بالا بود تنبلی تخمدان خیل ...

ینی فقط عفونت تو درست کردی حامله شدی؟قبلش چند وقت تو اقدام بودی؟

کم کاری تیروئید که مشکل خاصی نیست چند ماه دارو بخور وقتی کنترل شد اقدام کن. منم دارم هر دوتاشو ولی ک ...

مال من زیاد نیس بعضی وقتا ۵بعضی وقتام۶ولی باردار نمیشم

2706